Ar į „čekiukų“ skandalą patekę politikai turėtų trauktis iš politikos bent 5-eriems metams?

Lietuvos bokso federacijos informavo, kad kretingiškė Gabrielė Stonkutė šeštadienį triumfavo Juodkalnijoje įvykusio Europos moterų bokso čempionato finale ir tapo Senojo žemyno pirmenybių nugalėtoja.

Svorio kategorijos iki 81 kg finalinėje kovoje pajėgiausia šalies boksininkė nugalėjo Lenkijos sportininkę Martyną Jancelewicz. Prieš tai įvykusiame pusfinalyje kretingiškė kelialapį į pirmenybių finalą iškovojo be didesnio pasipriešinimo – lietuvės ir ukrainietės Raisos Piskun akistata buvo nutraukta dar antrojo raundo pradžioje, o teisėjai pripažino, kad Lietuvos boksininkė triumfavo aiškia persvara.

Šiais metais demonstruojami G. Stonkutės pasiekimai – įspūdingi. Dar pavasarį lietuvė laimėjo Pasaulio moterų bokso čempionatą, o dabar apdovanojimų lentyną papildys ir Senojo žemyno pirmenybių aukso medalis.

Europos moterų bokso čempionate dalyvavo 154 boksininkės iš 30 šalių. Sportininkės grūmėsi dvylikoje skirtingų svorio kategorijų – nuo mažiausios – 48 kg – ribos iki didžiausios – per 81 kg.

Be lietuvių ir šeimininkių juodkalniečių, Senojo žemyno moterų pirmenybėse taip pat dalyvavo sportininkės iš Armėnijos, Azerbaidžano, Bulgarijos, Kroatijos, Čekijos, Danijos, Anglijos, Suomijos, Prancūzijos, Sakartvelo, Vokietijos, Graikijos, Vengrijos, Airijos, Italijos, Kosovo, Moldovos, Olandijos, Lenkijos, Rumunijos, Serbijos, Slovakijos, Ispanijos, Švedijos, Šveicarijos, Turkijos, Ukrainos ir Velso.