Pajūrio naujienos
Help
2022 Rugsėjis
Pi 5121926
An 6132027
Tr 7142128
Ke18152229
Pe29162330
Še3101724
Se4111825
Apklausa

Ar tikrinate informaciją, paskleistą socialiniuose tinkluose?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Per susitikimą su ESO Klaipėdos tinklų projektų valdymo vadovu Žilvinu Perminu Kretingos rajono savivaldybės administracijos direktorius Egidijus Viskontas sutarė, kad ši bendrovė peržiūrės savo ilgalaikius projektus ir parengs projektą, pagal kurį kai kuriose Kretingos miesto gatvėse neliks senųjų šviestuvų atramų, taip vadinamųjų elektros stulpų. „Kai elektros energijos linijos bus paslėptos po žeme, galėsime mąstyti ir apie gatvių remontą, kuris pagerintų Kretingos miesto infrastruktūrą“, – teigė E. Viskontas

Jo žiniomis, atramas ketinama iškelti iš Savanorių gatvės iki susikirtimo su Vilniaus gatve, iš Gėlių ir Maironio gatvių, Sporto, Stadiono, Miško gatvių, kuriose senosios atramos gadina vaizdą, o sutvarkytos gatvės kuo puikiausiai pritaptų prie renovuotos Vilniaus gatvės.

„Juolab kad Savivaldybės administracijoje diskutuojame ir dėl dviračių tako Maironio gatve – jis, jungdamasis su Vilniaus gatvės dviračių takais, sudarytų miestiečiams patogią dviračių takų infrastruktūrą, kuriai lėšų, kaip ir gatvių remontui, reikės numatyti kitų metų biudžete. Tikiuosi, kad ESO laikysis žodžio ir kitą pavasarį startuos su realiais darbais“, – kalbėjo Savivaldybės administracijos direktorius, neabejodamas, kad šalia renovuotų senojo miesto parko ir Vilniaus gatvės esančios bendrą kvartalą sudarančios gatvės reikalauja remonto, ypač – Savanorių gatvė, kurioje reikėtų pakeisti ir kelio dangą, ir šaligatvius.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas