Pajūrio naujienos
Help
2022 Rugsėjis
Pi 5121926
An 6132027
Tr 7142128
Ke18152229
Pe29162330
Še3101724
Se4111825
Apklausa

Ar tikrinate informaciją, paskleistą socialiniuose tinkluose?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Stovyklą vainikavo visų stovyklautojų apdovanojimai.

Trečius metus iš eilės futbolo akademija „Minija“ suorganizavo penkių dienų vasaros stovyklą vaikams. Šiais metais stovykloje dalyvavo penkiasdešimt šeši 6–12 metų berniukai.

Anot futbolo akademijos „Minija“ trenerio Martyno Vilucko, stovykla buvo skirta ne tik aukšto meistriškumo sportininkams, kurie lanko futbolo treniruotes, bet atvira visiems, norintiems joje dalyvauti, todėl stovykloje netrūko ne tik jaunųjų futbolininkų, bet ir berniukų, kurie pirmą kartą su futbolu susipažino būtent stovykloje.

Per futbolo treniruotes stovyklautojai lavino kamuolio varymo, perdavimų, smūgiavimo ir kitus įgūdžius, o išmoktas pamokas pademonstravo futbolo turnyre, kuriame vyresnių sportininkų grupėje varžėsi keturios, jaunesniųjų grupėje – šešios komandos. Nugalėtojai buvo apdovanoti futbolo akademijos „Minija“ ir futbolo klubo „Minija“ dovanelėmis, saldžiais prizais.

Taip pat stovykloje vaikai susitiko ir su Lietuvos vyrų futbolo rinktinės nariu kretingiškiu Donatu Kazlausku.

Trečius metus mums talkina iš Kretingos kilęs futbolininkas, Lietuvos futbolo rinktinės narys, dabar žaidžiantis Vilniaus „Žalgiryje“, Donatas Kazlauskas. Šiais metais jis įsteigė ir savo prizų: rinktinės marškinėlius, futbolo batelius. Kiekvienam vaikui malonu laimėti ar gauti tokią dovaną“, – džiaugėsi M. Viluckas.

Stovykloje buvo rengiamos ne tik futbolo treniruotės ar susitikimai su aukščiausio lygio sportininkais, bet ir įvairūs konkursai, edukaciniai užsiėmimai, žaidimai: suorganizuota išvyka prie jūros, putų šou, susitikimas su Kretingos rajono priešgaisrinės tarnybos darbuotojais.

„Kiekvienais metais bendradarbiaujame su Kretingos rajono savivaldybės priešgaisrine tarnyba. Ugniagesiai gelbėtojai supažindina vaikus su šia profesija, veda įvairius žaidimus, pateikia atrakcijų“, – kalbėjo M. Viluckas.

Stovyklos pabaigą vainikavo visų stovyklautojų apdovanojimai.

Šiuo metu futbolo akademijos „Minija“ auklėtiniai atostogauja, o liepos antroje pusėje pradės rengtis naujam sezonui.

Ieva URNIKYTĖ

Vilniaus universiteto studentė


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas