Sezono įpusėjimą pažymėjo pergale

• Audronė PUIŠIENĖ
  • 2022-07-12
Pirmą pergalingą įvartį į panevėžiečių vartus pasiuntė „Minijos“ legionierius Žanuels Skopenko, žaidžiantis 13-u numeriu pažymėtais marškinėliais.

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos pirmenybėse žaidžianti Kretingos „Minija“ paskutiniąsias sezono įpusėjimo rungtynes užbaigė pergale: Kretingos miesto stadione stebint 200 žiūrovų minijiečiai 2:1 nugalėjo „Panevėžio B“ komandą.

„Nežiūrint, kad panevėžiečiai atvyko gerokai pasistiprinę žaidėjais iš pagrindinės komandos, rungtynės galėjo baigtis ir 3:0 mūsų naudai“, – Kretingos „Minijos“ vyriausiojo trenerio Dariaus Žindulio asistentas Martynas Viluckas neslėpė, kad minijiečiai neišnaudojo dar turėtų 3–4 progų, galėjusių baigtis įvarčiais.

Įvarčius į panevėžiečių vartus pasiuntė naujasis „Minijos“ žaidėjas iš Latvijos Ženuels Skopenko (24-ą minutę) ir Valdas Jašmontas (46-ą min.). Dar vienas „Minijos“ naujokas Gabriel Pereira Brilhante šį sezoną pradėjo Gargždų „Bangos“ ekipoje, tačiau ją teko palikti dėl klubo vadovų sprendimo ieškoti kito plano žaidėjų. Į komandą sugrįžo ir Lietuvos kariuomenėje atitarnavęs Dominykas Jakočiūnas. „Tačiau tai – dar ne viskas: žaidėjams pailsėjus ir liepos 18 dieną sugrįžus į treniruotes, laukia kelių žaidėjų peržiūra – „Minija“ bandys pasistiprinti atakuojančios linijos futbolininkais“, – teigė M. Viluckas.

Kretingos „Minija“: vartininkas Amir’as Ahalarov’as, Gabriel Pereira Brilhante, Žanuels Skopenko, Valdas Jašmontas, Ernestas Mockus, Vilius Kazlauskas, Germanas Vaniuchinas, Deividas Šiuša, Rokas Rusys, Mantas Gedutis. Po keitimo: Jurij’us Dimitrijev’as, Kornelijus Šalnis, Dominykas Jakočiūnas, Lukas Gujis.

Kretingos „Minija“ pagaliau pradžiugino savo sirgalius, namų aikštėje 2:1 nugalėjusi gan pajėgią „Panevėžio B“ komandą.

Prieš pergalingąsias rungtynes minijiečiai 1:2 išvykoje pralaimėjo Gargždų „Bangai“: mūsiškio įvarčio autorius – Deividas Šiuša (71 min.). „Šis pralaimėjimas – kaip nesusipratimas, nes mažų mažiausiai rungtynės turėjo baigtis lygiosiomis: pirmą kėlinį tikrai žaidėme lygiai, tik antrą praleidome visiškai netikėtą įvartį“, – taip situaciją komentavo M. Viluckas.

Kretingos „Minija“: vartininkas Amir’as Ahalarov’as, Žanuels Skopenko, Henri’s Gouhan, Valdas Jašmontas, Harold’as Meyenga, Ernestas Mockus, Rokas Rusys, Kornelijus Šalnis, Vilus Kazlauskas, Deividas Pipiras. Po keitimo: Aidas Pipiras, Dominykas Jakočiūnas, Mantas Gedutis.

Po 15 susitikimų Kretingos „Minija“ tarp 16 komandų užima XIV turnyrinės lentelės poziciją: minijiečiai yra iškovoję 2 pergales, 4 rungtynes sužaidę lygiosiomis, patyrę 9 pralaimėjimus, į varžovų vartus pasiuntę 6 įvarčius, į savuosius praleidę 19-a.

Po pertraukos į stadioną Kretingos „Minija“ sugrįš rugpjūčio 5 d. ir išvykoje susitiks su „Žalgirio B" komanda.