Pajūrio naujienos
Help
2022 Birželis
Pi 6132027
An 7142128
Tr18152229
Ke29162330
Pe3101724
Še4111825
Se5121926
Apklausa

Ar jums aiškios sankcijos dėl Kaliningrado tranzito?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Birželio 19 dieną Kretingos rajono gyventojai ir svečiai turės galimybę pasiausti „Kretingos žaidynėse“, kurias organizuoja asociacija „Teisi ir šviesi Kretinga“. Jūsų laukia sportiška, veikli, turininga ir linksma sekmadienio popietė. Garantuojame, kad bus smagu!

„Kretingos žaidynėse“ dalyvių laukia daugybė sportinių rungčių, kurias turės įveikti jose dalyvaujančios komandos. Žaidynės vyks orientacinių varžybų principu. Užsiregistravusios komandos elektroniniu paštu gaus mįslių žemėlapį, o jas išsprendusios sužinos, į kokias vietas reikia nuvykti – tose vietose jų lauks parengtos sportinės rungtys. Užduotys bus išdėstytos visame Kretingos mieste, tad teks pajudėti!

Komandai, išsprendusiai mįsles ir atvykusiai į pirmąją pasirinktą užduoties vietą, bus įteikta žaidimo kortelė, nuo kurios ir prasidės kelionė „Kretingos žaidynėse“. Suradus ir atlikus užduotis, komanda gaus užduoties vykdytojo žymą, kad užduotis sėkmingai įveikta. Per visą žaidimo laiką dalyvių tikslas yra surinkti kuo daugiau žymų ir įveikti kuo daugiau užduočių, tačiau svarbiausia – gerai praleisti laiką. „Kretingos žaidynės“ – tai toks renginys, kuriame visi dalyviai bus nugalėtojai ir sulauks rėmėjų dovanų.

Kokiu būdu reikės judėti nuo vienos sportinės užduoties iki kitos?

Šiose žaidynėse bus galima judėti tik aplinkai draugiška transporto priemone: pėstute, dviračiais, paspirtukais, riedučiais. Naudotis automobiliu draudžiama!

Registracija, taisyklės ir išsamesnė informacija – FaceBook „Tėisē – švėisē“.

Startas – jūsų pasirinkta Kretingos vieta.

Finišas – 15 val. Kretingos vasaros estradoje.

Dalyvių laukia renginio rėmėjų prizai.

Po finišo žaidynių organizatoriai pasirūpins pramogomis, maistu – bus, ko užkąsti bei kuo atsigaivinti, – ir muzika! Jūsų laukia: putų šou, batutai ir poniukė Braškė vaikams, dar keletas malonių staigmenų.

Žaidynių dalyvius linksmins grupė „303 Kabinetas“ ir DJ MOrlov.

Kaip ir visi asociacijos „Teisi ir šviesi Kretinga“ renginiai, taip ir „Kretingos žaidynės“ yra nemokamas renginys. Nuoširdžiai dėkojame mūsų renginio rėmėjams: UAB „Raguvilė“, UAB „Atostogų parkas“, BOOM parkui, UAB „Begma“ ir UAB „Magveda“.

Išsamesnės informacijos galite pasiteirauti:

el.p. teisiirsviesikretinga@gmail.com;

FB: @TeiseSveise

arba tel. +370 607 79136.

Asociacija „Teisi ir šviesi Kretinga


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas