Pajūrio naujienos
Help
2022 Lapkritis
Pi 7142128
An18152229
Tr29162330
Ke3101724
Pe4111825
Še5121926
Se6132027
Apklausa

Ar praneštumėte tarnyboms, jei kaimynystėje kūrenama kenksmingomis atliekomis.

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Dziudo meistrų pergalės

  • Sportas
  • 2022-05-31
Čempionato debiutantas Gedas Riepšas (kairėje), iškovojęs vicečempiono vardą, su teneriu Eriku Cchovrebovu

Lietuvos dziudo čempionu tapęs Žydrūnas Drazdas (centre) ir III v. laimėtojas Algis Anužis (kairėje)

Palangoje įvyko Lietuvos atviras dziudo meistrų ir pradedančiųjų čempionatas, kuriame mūsų krašto dziudo sporto klubui „Ardonas“ atstovavo trys kretingiškiai.

Pradedančiųjų grupėje pirmą kartą savo jėgas išbandė verslininkas Gedas Riepšas, kuriam, anot klubo vadovo ir trenerio Eriko Cchovrebovo, tai buvo didelis iššūkis. Debiutantas tapo šių varžybų vicečempionu.

„Kovos menuose įtampa, sudėtingos situacijos grūdina sportininko asmenybę, ir vis dėlto sunkiau būna ant tatamio negu versle. Tad sportininkas, sugrįžęs į savo darbo aplinką, lengviau sprendžia įvairias situacijas, tarsi nebejaučia sprendimų naštos. Pasirodo, kovos menai ir verslas – dera!“ – įsitikinęs E. Cchovrebovas.

Meistrų grupėje dalyvavo Europos dziudo čempionas Žydrūnas Drazdas ir daugkartinis Lietuvos čempionas Algis Anužis. „Be galo džiaugiuosi ir didžiuojuosi šiais sportininkais, kaip treneris jaučiu didelę pagarbą jiems – ir dėl sukauptos patirties šiame sporte, ir dėl to, kad jie man – kaip vyresni kolegos, kuriems ne visada galiu būti tas tikrasis vadovas ar treneris. Tačiau visais atvejais, stebėdamas jų kovas, laikau kumščius ir dėl pergalių, ir kad imtynininkai išvengtų traumų“, – E. Cchovrebovas pasidžiaugė, kad šįsyk jų ne tik pavyko išvengti, bet ir pelnyti apdovanojimų: A. Anužis tapo varžybų III v. nugalėtoju o Ž. Drazdas – čempionu. Abu sportininkai dalyvavo toje pačioje svorio kategorijoje.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas