Pajūrio naujienos
Help
2022 Birželis
Pi 6132027
An 7142128
Tr18152229
Ke29162330
Pe3101724
Še4111825
Se5121926
Apklausa

Ar teisinga įvesti nekilnojamojo turto mokestį, kuriuo būtų apmokestintas pirmasis gyvenamasis būstas?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Akimirkos iš Kretingos rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių lengvosios atletikos varžybų

Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos (JPUG) stadione įvyko rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių lengvosios atletikos varžybos. Iš viso jose dalyvavo 111 mokinių.

Per varžybas dalyviai varžėsi trijose amžiaus grupėse: jaunių (gim. 2003–2004 m.), jaunučių (gim. 2005–2007 m.) ir vaikų (gim. 2008 m. ir jaunesni). 100 metrų bėgimo rungtyje dalyvavo 24 moksleiviai; 400 metrų bėgime – 27; 800 metrų – 28; šuolio į tolį rungtyje – 12; šuolio į aukštį – 18; rutulio stūmimo – 16 dalyvių.

Varžybų nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti Kretingos sporto mokyklos įsteigtais medaliais.

NUGALĖTOJAI IR PRIZININKAI

100 m bėgimo rungtis

Jaunių gr.: I v. – Rugilė Narvilaitė (14,47 sek., Jurgio Pabrėžos univ. gimn.); II v. – Martyna Zaleckytė (Salantų gimn.); III v. – Sandra Mažeikaitė (JPUG); I v. – Paulius Kubilius (12,07 sek.); II v. – Gvidas Petreikis ( abu – JPUG); III v. – Giedrius Drąsutis (Salantų gimn.); jaunučiai: I v. – Kamilė Daukantaitė (14,53 sek., JPUG); II v. – Emilija Budrytė (Salantų gimn.); III v. – Monika Ežerskytė (Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras); I v. – Edvinas Drąsutis (11,78 sek.); II v. – Deividas Pipiras; III v. – Tadas Razgus (visi – iš JPUG); vaikų gr.: I v. – Smiltė Bistrovaitė (14,50 sek., Marijono Daujoto progimn.; II v. – Gabija Vėliūtė (Salantų gimn.; I v. – Gvidas Anužis (13,93 sek.); II v. – Julius Dubinskas (abu – iš Marijono Daujoto progimn.); III v. – Matas Vaitkus (Jokūbavas).

400 m bėgimo rungtis

Jauniai: I v. – Gintarė Bumblytė (1 min. 12 sek., JPUG); Deividas Urkauskas (1 min. 5 sek., Salantų gimn.); II v. – Rokas Mikutis (JPUG); III v. – Darius Gliožeris (Salantų gimn.); jaunučiai: I v. – Neda Pociūtė (1 min. 18 sek., Pranciškonų gimn.); II v. – Radvilė Jasaitė (Salantų gimn.); III v. – Ugnė Vaitelytė (JPUG); I v. – Mantas Gedutis (1.01 min., Pranciškonų gimn.); II v. – Damian Aleks Train (JPUG); III v. – Nojus Tautavičius (Pranciškonų gimn.); vaikai: I v. – Urtė Mackevičiūtė (1 min. 10 sek.; Pranciškonų gimn.); II v. – Viltė Pilibaitytė (Marijono Daujoto progimn.); III v. – Kamilė Bružaitė (Pranciškonų gimn.); I v. – Gabrielius Jonušas (1 min. 6 sek.; Salantų gimn.); II v. – Titas Jonuška (1 min. 12 sek.; Marijono Daujoto progimn.); III v. – Rokas Viliušis (Jokūbavas).

800 m bėgimo rungtis

Jauniai: I v. – Kornelijus Šalnis (2 min. 23 sek.; JPUG); II v. – Aleksandras Slušnys ( Pranciškonų gimn.); jaunučiai: I v. – Kamilė Norvilaitė (3 min. 26 sek.; JPUG); Eimantas Sodys (2 min. 34 sek.); II v. – Tomas Gliožeris (abu – iš Salantų gimn.); III v. – Orestas Večerskis (Marijono Daujoto progimn.); vaikai: I v. – Elzė Putkalytė (3 min. 50 sek.; Pranciškonų gimn.; Modestas Skersis (2 min. 34 sek.; Salantų gimn.); II v. – Matas Mazgeika; III v. – Karolis Paulikonis (abu – iš Pranciškonų gimn.).

Šuolio į tolį rungtis

Jauniai: I v. – Mantvilė Tarvydaitė (3,58 m); II v. – Mantė Vasiliauskaitė; I v. – Gvidas Kontrimas (5,67 m; visi – iš JPUG); II v. – Šarūnas Gricius (Salantų gimn.).

Jaunučiai: I vieta – Uršulė Dimgailaitė (3,60 m; J. Pabrėžos universitetinė gimnazija); I vieta – Konstantinas Maštaras (5,29 m; Jokūbavo A. Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras); II vieta – Edvinas Bernotas (5,22 m; Jokūbavo A. Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras ); III vieta – Adrijus Šaulinskas (5,19 m; J. Pabrėžos universitetinė gimnazija).

Šuolio į aukštį rungtis

Jauniai: I v. – Ernesta Kaupaitė (1,3 m); II v. – Laura Žebrauskaitė; III v. – Aistė Videikaitė; I v. – Rokas Tiškus ( 1, 8); II v. – Kornelijus Daraškevičius; III v. – Dominykas Pocius ir Deividas Zaleckas (visi – iš JPUG); jaunučiai: I v. – Živilė Bružaitė (1,25 m); II v. – Karolina Repšytė; III v. – Nėja Garbačiovaitė (visos – iš JPUG); I v. – Edas Zenkovas (1,7 m; Pranciškonų gimn.); II v. – Algirdas Salys (1,65 m), III v. – Deimantas Dapkus (abu – iš JPUG); vaikai: I v. – Dovydas Leščiauskas (1,4 m); II v. – Aleksandras Slušnys (abu iš Pranciškonų gimn.).

Rutulio stūmimo rungtis

Jauniai (merginoms – 3 kg, vaikinams – 5 kg): I v. – Gintarė Žilinskytė (8,41m; Salantų gimn.; II v. – Kornelija Česnakaitė (JPUG); I v. – Gintaras Beniušis (12,23 m); II v. – Gabrielius Talmontas; III v. – Lukas Barkus (visi – iš JPUG); jaunučiai (mergaitėms – 3 kg, berniukams – 4 kg): I v. – Saulė Prialgauskaitė (8,06 m); II v. – Erika Petrikatė (abi – iš JPUG); III v. – Milda Žvinklytė (Salantai); I v. – Kristupas Šiška (11,08 m; Jokūbavas); II v. – Aironas Paulikas (JPUG); vaikai (3kg.): I v. – Kotrina Mikutaitė (6,57 m); II v. – Gabija Jašinskaitė; I v. – Gerchardas Žukauskas (8,76 m); II v. – Almantas Anužis (visi – iš Pranciškonų gimn.).

Vidmantas LAPINSKAS

Varžybų vyr. teisėjas


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas