Pajūrio naujienos
Help
2022 Spalis
Pi 310172431
An 4111825
Tr 5121926
Ke 6132027
Pe 7142128
Še18152229
Se29162330
Apklausa

Ar taupant elektrą reikėtų išjungti šviečiantį kryžių?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Renata ŠATIENĖ:

– Nepritariu. Kaip jie gyvena, taip tegul toliau gyvena – jų reikalai, tik nebūtina savo homoseksualių santykių populiarinti, daryti įtaką vaikams. Galbūt tikrai tokie partneriai susiduria su sunkumais gauti informaciją apie sveikatos būklę vienam jų pakliuvus į ligoninę ar sprendžiant turtinius klausimus. Visa tai galėtų išspręsti priėmus Civilinio kodekso pataisas.

Simona PAULĖ:

– Aš esu tik už tradicinę šeimą, ir tuo viskas pasakyta. Kas tos pačios lyties poroms dabar yra blogai? Pirma, niekas juk netrukdo joms būti, kaip nori, antra, praktinius gyvenimo dalykus susitvarkyti gali ir per notarus. Nepritariu, kad homoseksualai sudarytų civilines sąjungas.

Vytautas MIKELKEVIČIUS:

– Kas yra šeima? Niekas negali ginčytis, kad pirmiausia šeima yra tėvas, mama ir vaikai. Poros šeimas kuria ne dėl laikino pasibuvimo ir linksmumo, o kad gimdytų ir augintų vaikus. Šeimose bręsta ir ugdosi asmenybės, kurios ateityje toliau kurs mūsų valstybę. Aš asmeniškai nenorėčiau, kad Seimas tokiam projektui pritartų.

Povilas TURAUSKIS:

– Žinau, kad Seime vietoj Partnerystės dabar kelią skinasi Civilinės sąjungos įstatymo projektas, kuriuo siekiama sureguliuoti partnerių santykius. Dėl sugyventinių vyro ir moters santykių sureguliavimo esu už, bet homoseksualių porų santykių įteisinimui nepritariu, nes tuoj būtų žengtas kitas žingsnis – įsivaikinimas.

Kalbino Audronė GRIEŽIENĖ, fotografavo Darius ŠYPALIS


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas