Ar praneštumėte apie narkotikų vartojimą anonimiškai tel. 8 700 60777?

Karatė kiokušin treneris Lukas Kubilius su kretingiškiais karatekomis po šalies čempionato džiaugėsi pasiektomis pergalėmis.

Kėdainių arenoje įvyko Lietuvos karatė kiokušin jaunučių, jaunių ir jaunimo čempionatas. Šiame čempionate dalyvavo sportininkai iš visų Lietuvos karatė klubų – buvo išaiškinti stipriausi sportininkai, kurie Lietuvai atstovaus Europos čempionate. Kretingos karatė kiokušin klubo „Shodan“ auklėtiniai čempionate iškovojo 5 medalius.

Jaunių amžiaus grupėje ir 55–60 kg svorio kategorijoje čempione tapo Greta Intaitė, pusfinalyje įveikusi Rimą Dulko („Atemi“), finale – Miglę Misiulytę („Tori“).

Toje pačioje amžiaus grupėje 60–65 kg svorio kategorijoje Erika Petrikaitė, pirmoje kovoje pelniusi tašką, užtikrintai įveikė Kristiną Sitnikovą („Sakura“), pusfinalyje laimėjo prieš Giedrę Senikaitę („Osu“), o finale, teisėjų sprendimu, laimėjo Justyna Vabalis („Atemi“), tad Erika tapo Lietuvos vicečempione. Jaunių amžiaus grupėje 50–55 kg svorio kategorijoje Kornelija Česnakaitė pirmoje kovoje nugalėjo Astą Vitkauskaitę („Oriens“), ir, nors Kornelija pusfinalyje buvo gerokai panašesnė už priešininkę, paskutinėmis kovos akimirkomis Kornelija neapsigynė ir praleido varžovės smūgį. Kovoje dėl III v. ji užtikrintai įveikė Valeriją Žukovą („Energija“) ir iškovojo bronzos medalį.

Jaunučių amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 55 kg Vilius Pinikas laimėjo prieš Vytenį Vaškevičių („Kumštis“), ketvirtfinalyje įveikė Gabrielių Kaziukėną („Fudoshin“), tačiau pusfinalyje varžovas laimėjo kovą ir Vilius tapo III v. laimėtoju.

Visi prizininkai tapo kandidatais į Lietuvos rinktinę, kuri lapkričio mėnesį varžysis Europos čempionate Bulgarijoje.

Iki prizininkų pakylos nedaug trūko ir garbingai kovojusiems: Albertui Baziliui, Edvinui Čiunkai, Emilijai Česnakaitei, Gabrieliui Skėriui, Vėjui Urbonavičiui, Živilei Bružaitei.

Jaunųjų karatekų treneriai Lukas Kubilius ir Aivaras Baltmiškis, pasidžiaugę auklėtinių pasiekimais, tvirtino, kad į pergales juos veda nuoseklus darbas per treniruotes.