Pajūrio naujienos
Help
2022 Rugpjūtis
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Apklausa

Ar jums įdomu, kodėl pykstasi rajono valdžia?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos (VPK KPONTV) pareigūnai kartu su Palangos miesto policijos komisariato pareigūnais atliko dvi operacijas, nukreiptas prieš Palangoje narkotikus platinančius asmenis.

Kovo pabaigoje Sodų g.buvo sulaikyta anksčiau neteista nepilnametė, pas kurią rasta kanapių. Tą pačią dieną Medvalakio g. sulaikytas, kaip įtariama, šią narkotinę medžiagą jai platinęs anksčiau neteistas 18-metis. Kratos metu pas šį vaikiną rasta, kaip manoma, platinti paruoštų kanapių, gyvenamojoje vietoje – trintuvė su kanapių pėdsakais bei elektroninės svarstyklės su kanapių bei psichotropinės medžiagos – MDMA pėdsakais.

Sulaikytas ir nepilnametis palangiškis – pas jį policijos pareigūnai taip pat rado kanapių. Įtariama, kad šią narkotinę medžiagą nepilnametis įgijo iš minėto 18-mečio. Šis sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Vėliau jam ir nepilnamečiui įtariamajam paskirtos kardomosios priemonės – rašytiniai pasižadėjimai neišvykti. Nepilnametei įtariamajai paskirta kardomoji priemonė – priežiūra. O balandžio pabaigoje Vytauto g. automobilyje pareigūnai sulaikė anksčiau neteistą niekur nedirbantį 24-erių palangiškį. Kratos metu pas jį rasta kanapių, smulkintuvas, elektroninės svarstyklės bei kastetas. Kartu su šiuo vaikinu buvo sulaikytas ir, įtariama, iš pastarojo narkotinės medžiagos įgijęs 18-metis. Abu įtariamieji buvo uždaryti į Klaipėdos apskrities VPK areštinę, vėliau jiems paskirta kardomoji priemonė rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti numatytas laisvės atėmimas nuo 2 iki 8 metų.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas