Pajūrio naujienos
Help
2022 Rugpjūtis
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Apklausa

Ar jums įdomu, kodėl pykstasi rajono valdžia?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Leidyklos OBUOLYS knygų projektų vadovė Daiva Latinienė ir knygos dizaineris Andrius Morkeliūnas

Leidykla OBUOLYS drauge su Lietuvos Biblijos draugija pristato gražiausią pasaulyje ŠEIMOS BIBLIJĄ lietuviškai – tai geriausia dovana tikinčiai šeimai krikštynų, vestuvių ar įvairių jubiliejų proga.

Ši knygų knyga taps neįkainojama Jūsų šeimos relikvija, perduodama iš kartos į kartą, kaip vertingas palikimas vaikams, anūkams ir proanūkiams. ŠEIMOS BIBLIJA – tai unikalaus grožio, beveik 5 kg svorio, 1 tūkst. 600 puslapių knygų knyga su daugiau negu 900 senovinių iliustracijų. Leidykla žada ją NEMOKAMAI personalizuoti – auksu įspaus Jūsų šeimos vardą ar net kelis vardus ant viršelio ir NEMOKAMAI pristatys bet kur Lietuvoje – sumokėti galima kurjeriui, kai jau laikysite knygą rankose.

Viduje rasite:

*bemaž 1 tūkst. nepakartojamų senovinių iliustracijų, įskaitant kelis spalvotus atvertimus;

*išplėstinius komentarus, Biblijos žodyną ir dalykinę rodyklę;

*įspūdingą išlankstomą Biblijos įvykių laiko juostą;

*reljefinius kietus viršelius, specialiai sutvirtintus ilgam naudojimui ir išskirtiniam knygos formatui;

*ypač tvirtą įrišimą, pritaikytą patogiai atversti knygą 180° kampu;

*3 – juodą, raudoną ir auksinę – šilko juosteles, kuriomis galėsite pažymėti skaitomas vietas;

*auksuotą knygos bloką (puslapių kraštą), puikiai tausojantį nuo blukimo;

*metalizuotus kampus, apsaugančius nuo pažeidimų.

Ši knyga – beveik kaip enciklopedija. Kiekvienas puslapis ir įspūdingos iliustracijos ne tik padeda geriau įsivaizduoti biblinius laikus, bet tiesiog įtraukia ir panardina Jus į Biblijos pasakojimą. Susipažinsite su tų laikų architektūra, žmonių gyvenimo būdu prieš ir po Kristaus, taip pat pažvelgsite į nuostabią florą ir fauną.

Pirmieji knygos puslapiai yra dedikuoti svarbiems Jūsų šeimos įvykiams – tokiems, kaip gimtadieniai ar vestuvių datos, todėl ŠEIMOS BIBLIJA Jus džiugins ir sugrąžins svarbiausius prisiminus visą gyvenimą.

Kruopščiai restauruoti 1 tūkst. 600 puslapių, daugiau negu 900 iliustracijų ir žemėlapių, įspūdingo dydžio riboto tiražo leidimas – tai abi Šventojo Rašto knygos, kokių ligi šiol nesate matę!

Senąjį Testamentą iš hebrajų ir aramėjų kalbų vertė prelatas prof. Antanas Rubšys, Naująjį Testamentą iš graikų kalbos – kun. Česlovas Kavaliauskas.

Nepraleiskite galimybės įsigyti savo riboto tiražo ŠEIMOS BIBLIJOS egzempliorių šiandien, kol galioja speciali sumažinta kaina €229.00 €174.48 (sutaupote daugiau negu 50 eurų!) + NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje + DOVANŲ auksu ant viršelio įspaustas Jūsų šeimos vardas!

Skambinkite leidyklai nuo pirmadienio iki šeštadienio 9.00–19.00 telefonu 8 661 36 333 arba užsisakykite internetu www.seimosbiblija.lt .

Leidyklos OBUOLYS informacija

www.seimosbiblija.lt


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas