Pajūrio naujienos
Help
2022 Rugpjūtis
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Komentarų topas
Mokytojos Janinos Kniukštienės (dešinėje) ir visuomenės sveikatos specialistės Linos Martinkienės parengti mokiniai Žemyna Paškauskaitė ir Justas Paurys konferencijoje apie sveiką gyvenseną pelnė nominaciją už moksliškiausią pranešimą.

Dešimtą kartą įvykusioje respublikinėje teorinėje-praktinėje mokinių konferencijoje „Vaiko sveika gyvensena šiandien – galimybės ir perspektyvos“, kurią per nuotolį suorganizavo Klaipėdos „Vyturio“ progimnazija, tarp 50 dalyvių iš įvairių Lietuvos miestų Kretingos rajonui atstovavo Marijono Daujoto progimnazija – III c klasės mokiniai Justas Paurys ir Žemyna Paškauskaitė pristatė pranešimą „Trečių klasių mokinių mitybos įpročiai“. Mokiniai anketiniu būdu apklausė progimnazijos 77-is trečių klasių mokinius, siekdami sužinoti, kokie yra jų mitybos įpročiai, ir pristatė gautus rezultatus. Konferencijoje mūsų pranešėjai Klaipėdos universiteto Sveikatos fakulteto buvo nominuoti už moksliškumą.

Per konferenciją mokiniai klausėsi kitų mokinių pranešimų ir daugiau sužinojo apie sveiką mitybą, asmens higieną, sveikos gyvensenos įpročius ir saugų elgesį internete. Mokiniai tikisi, kad kitais metais galės dar kartą sudalyvauti šioje konferencijoje, bet jau gyvai.

Mokinius konferencijai parengė pradinio ugdymo mokytoja Janina Kniukštienė ir Kretingos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje, Lina Martinkienė.

Konferencijos tikslas – skatinti mokinius domėtis sveika gyvensena, ugdyti teorinius ir praktinius mokinių įgūdžius sveikos gyvensenos klausimais, pažinimo ir tyrinėjimo kompetencijas.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas