Sporto naujienos

• 2022-05-06

Praėjusį savaitgalį įvyko Kretingos rajono veteranų krepšinio pirmenybių pusfinaliai, tad jau šį šeštadienį komandos žais finalines rungtynes ir sužinosime šių metų čempionus.

Pirmą pusfinalį Salantų „Granitas“ 86:59 nugalėjo „Pajūriškių 13“ komandą ir tapo pirmuoju finalo dalyviu. Šiose rungtynėse salantiškiai nuo pat pradžių pradėjo tolti nuo varžovų, jau po dviejų kėlinių komandas skyrė 20 taškų (48:28), antrą rungtynių dalį irgi laimėjo „Granitas“. Nugalėtojų komandoje rezultatyviausiai žaidė Mindaugas Naudžiūnas (11/15 dvitaškiai, 5/5 baudos), pelnęs 27, ir Valdas Vyšniauskas (4/7 tritaškiai, 19 naud. balų) – 17 taškų, pralaimėjusiesiems Marius Kurlinkus (8/14 dvitaškiai, 7 atk. kamuoliai) – 18, Darius Skuodas (16 atk. kamuolių, 3 per. kamuoliai, 17 naud. balų) – 12 taškų. Daug atkaklesnė kova vyko antrą pusfinalį, kurį reguliariojo sezono nugalėtoja „Urbovita“ tik paskutinę minutę 64:61 palaužė „Sanpolą Baltiją-SK „Granitas“ ir iki šiol išliko vienintelė nepralaimėjusi komanda. „Urbovitai“ 19 taškų surinko Deividas Petravičius (8/14 dvitaškiai, 12 atk. kamuolių), 18 – Audrius Mineikis (5/5 baudos, 9 atk. kamuoliai, 6 išprov. pražangos, 24 naud. balai), pralaimėjusiesiems 20 taškų – Vidas Veryga (6/7 baudos, 14 atk. kamuolių, 6 išprov. pražangos, 24 naud. balai), 12 – Remigijus Milašius.

Baigiasi ir Kretingos rajono krepšinio taurės varžybos. Paaiškėjo komandos, kurios savo santykius aiškinsis pusfinaliuose, ir komandos, kurios tęs kovas dėl Paguodos taurės. Pirmaisiais pusfinalio dalyviais tapo abiejų pogrupių nugalėtojai, be pralaimėjimų B pogrupyje žygiavę SK „Granitas“ ir A pogrupio nugalėtojai „Kretingalės“ krepšininkai. O antrą ir trečią vietas skirtinguose pogrupiuose užėmusios komandos žaidė dėl likusių kelialapių į pusfinalį.

„Jokūbavas“ 80:48 sutriuškino ne visos sudėties rungtyniavusią „Grūšlaukę“. „Jokūbavo“ komandą į pergalę vedė Tomas Melnikavičius (8/9 dvitaškiai, 6/6 tritaškiai, 7 atk. kamuoliai, 4 per. kamuoliai, 45 naud. balai), surinkęs 34 taškus, 16 pelnė Andrius Bėrontas (6/6 baudos), 15 – Eimantas Kupšys (6/9 dvitaškiai, 9 atk. kamuoliai, 26 naud. balai). „Grūšlaukės“ komandoje rezultatyviausiai žaidė 11 taškų pelnęs Henrikas Lubinas, po 9 pridėjo Antanas Stonkus (5 rez. perdavimai, 6 išprov. pražangos) ir Vladas Rancas. „Kretingos SM“ komanda 76:75 minimaliu skirtumu palaužė „Kurmaičius“ ir tapo paskutiniąja pusfinalio dalyve. „Kretingos SM“ komandoje ir vėl puikų pasirodymą surengė Pijus Daukantas (6/12 dvitaškiai, 4/6 tritaškiai, 10 atk. kamuolių, 11 rez. perdavimų, 3 per. kamuoliai, 9 išprov. pražangos, 45 naud. balai), surinkęs 27 taškus, o jam sėkmingiausiai talkino 19 tšk. pridėjęs Ugnius Kvietkauskas. Pralaimėjusiųjų neišgelbėjo Mindaugas Rima – 22 tšk. ir Andrius Rima (11 atk. kamuolių, 5 rez. perdavimai, 4 per. kamuoliai, 31 naud. balas) – 17.

Kovoje dėl Paguodos taurės SK „Darba“ IV kėlinį 51:32 palaužė „Flex Blow“ komandos pasipriešinimą. Darbėniškių komandoje rezultatyviausiai rungtyniavo 17 taškų pelnęs Modestas Galdikas (7/9 baudos, 6 atk. kamuoliai), o Paulius Viskontas (2/2 tritaškiai) pridėjo 10, varžovų komandai daugiausiai – po 6 taškus – surinko Marius Lukšas (4/5 baudos) ir Ernestas Zubė. Kitose rungtynėse „Baubliai“ irgi tik IV kėlinį perlaužė rungtynes ir 50:47 nugalėjo „Atsipūtę“. „Baublių“ komandoje rezultatyviausiai rungtyniavo Deividas Mineikis (15 atk. kamuolių, 6 išprov. pražangos), kurio sąskaitoje 17 taškų, po 10 pridėjo Šarūnas Stalmokas (8 atk. kamuoliai) ir Vytautas Alonderis (5/7 dvitaškiai). Pralaimėjusiųjų komandoje vėl rezultatyviausiai žaidė Laimonas Jencius (5/9 dvitaškiai, 9 išprov. pražangos) su 19 taškų, o Arvydas Rozga (5/8 dvitaškiai, 10 atk. kamuolių, 5 per. kamuoliai, 21 naud. balas) pridėjo 10.