Pajūrio naujienos
Help
2022 Rugpjūtis
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Komentarų topas

Sunkiaatlečiai nusiteikę ryžtingai

  • Audronė PUIŠIENĖ
  • Sportas
  • 2022-04-22
Treneris Arvydas Bušeckas neskubėjo prognozuoti šiandienos varžybų rezultato.

Šiandien ir rytoj Kretingos sunkiaatlečiai dalyvauja Lietuvos jaunių iki 17 m. vaikinų ir merginų sunkiosios atletikos čempionate, kuris rengiamas Panevėžyje. Sunkiaatlečių treneris Arvydas Bučeckas neabejojo, kad jo auklėtiniai nusiteikę ryžtingai siekti pergalių, tačiau galutinį galimą rezultatą įvardino gana atsargiai.

„Žinoma, kad norėtųsi patekti tarp geriausių šešių komandų, o gal ir aukštesnę vietą užimti pavyks?“ – pasvarstė treneris, neslėpdamas, kad į Panevėžį išvyko gera Kretingos sunkiaatlečių komanda, iš kurios, stabiliai dirbant per treniruotes, galbūt kuris nors startuos ir dvidešimtmečių čempionate.

Į jaunių čempionatą kretingiškiai pateko po pergalių Klaipėdos zonos varžybose. Gerai pasirodė ir Kretingos garbę Panevėžyje gina: Ruslanas Eigirdas, Pijus Banys, Elija Litvinaitė, Laurynas Lazarevičius ir Laurynas Zaranka.

Kretingos sporto mokyklos sunkiaatlečiai, trenerio Arvydo Bušecko (stovi dešinėje) teigimu, dirba nuosekliai, kad galėtų pasiekti gerų rezultatų.

Prieš šį čempionatą mūsų sportininkai neblogai apšilo Lietuvos jaunių iki 15 m. sunkiosios atletikos čempionate Marijampolėje. „Rungtynės buvo svarbios, ypač tiems, kurie norėjo pasitikrinti savo jėgas“, – kalbėjo treneris. Finale kovojo 3 mūsų sunkiaatlečiai: 14-mečiai Ruslanas Eigirdas, Pijus Banys, Junaras Bružas.

R. Eigirdas svorio kategorijoje iki 55 kg rovė 42 kg, stūmė 52 kg ir užėmė III v. P. Banys svorio kategorijoje iki 61 kg rovė 47 kg, stūmė 61 kg ir buvo penktas. Abiejose svorio kategorijose vaikinai patyrė didelę konkurenciją – vienoje jų varžėsi 20 vaikinų, kitoje – 25 dalyviai.

„Vaikinų rezultatą vertinu gerai – jie stengėsi patekti į finalą, kuriame kovojo dėl prizinių vietų, tačiau šiuo atveju, tarkim, Pijui, pritrūko sportinės sėkmės. Vaikinai startuoja puikiai, aš jais pasitikiu ir ateityje tikiuosi aukštų pasiekimų“, – A. Bušeckas pasidžiaugė, kad komandinėje įskaitoje kretingiškiai, su Jurbarko komanda surinkę vienodai taškų, pasidalino VI–VII vietomis. Kad komanda pateks į geriausiųjų šešetą, treneris numatė dar rengiantis varžyboms.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas