Ar praneštumėte apie narkotikų vartojimą anonimiškai tel. 8 700 60777?

Kretingos rajono karatė kiokušin „Shodan“ auklėtiniai dalyvavo Lietuvos vaikų čempionate ir pasiekė gerų rezultatų.

Kėdainių arenoje įvyko Lietuvos karatė kiokušin vaikų čempionatas, kuriame dalyvavo per 550 jaunųjų sportininkų iš 36 Lietuvos karatė klubų. Kretingos rajono karatė kiokušin klubui „Shodan“ atstovavę sportininkai iškovojo 27 įvairių spalvų medalius: 4 aukso, 7 sidabro ir 16 bronzos.

Čempionais tapo: U-11 amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 55 kg – Julius Bruzdeilinas, pusfinalyje laimėjęs prieš Mykolą Martinaitį, finale – prieš Mindaugą Viščiūną; U-12 svorio kategorijoje iki 35 kg – Juozas Jonkus, pusfinalyje įveikęs Edvardą Celiščev, finale – Deividą Knietą; svorio kategorijoje iki 40 kg – Ugnė Paulauskaitė, pirmoje kovoje laimėjusi prieš Mėtą Bačanskytę („Osu“), pusfinalyje – prieš Viltę Rupšytę („Shori“) ir finale nugalėjusi Izabelę Mackevičiūtę („Shin“); U-14 svorio kategorijoje iki 70 kg – Emilis Girdenis, finalinėje kovoje laimėjęs prieš Arijų Rudį („Energija“).

Vicečempionais tapo: Germantas Žilys, Mindaugas Viščiūnas, Arnas Bartkevičius, Justinas Rima, Kamilė Einikytė, Alexander Dewberry, Emilija Gerasimenko.

Bronzos medalius iškovojo: Vakaris Kažukauskas, Rimgailė Rimkutė, Mykolas Martinaitis, Tautvydas Letukas, Domas Venckus, Viktorija Lubytė, Karolis Šlima, Matas Jaugelis, Kristoforas Valkiūnas, Paulius Kaunas, Lukas Narvydas, Motiejus Rimkus, Austėja Beniušytė, Viltė Drungilaitė, Astijus Leščiaukas, Martynas Kumpis.

Vaikų treneriai Žygimantas Šniaukas, Erika Rukšėnaitė, Lukas Kubilius, Dovydas Martišius, Aivaras Baltmiškis pasidžiaugė auklėtinių pasiekimais, ryžtu kovoti ir tobulėti.