Pajūrio naujienos
Help
2022 Rugpjūtis
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Apklausa

Ar jums įdomu, kodėl pykstasi rajono valdžia?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Ugnis siaubė iš varžytynių nusipirktą namą

  • Audronė GRIEŽIENĖ
  • Gaisrai
  • 2022-04-15

Pastarosiomis savaitėmis rajone – gaisras po gaisro. Iki pamatų nušlavusi būstą Erlėnuose, ugnis ką tik sujaukė vienos šeimos gyvenimą, o antradienio pavakarę Kūlupėnuose jau kibo į kitą šeimą.

Kaip sakė seniūnė Rita Lubienė, neseniai iš varžytynių ne itin tvarkingą namą gyvenvietėje nusipirkę žmonės, iš šaknų kūlupėniškiai, kojos įkelti nespėjo, tik ruošėsi susiremontuoti. O kol remontuosis, savo turtą prižiūrėti patikėjo „neramaus būdo“ asmenims.

Pranešimą, kad Pušyno gatvėje kaip reikiant rūksta iš po stogo, ugniagesiai gelbėtojai gavo apie 18.41 val. Pasak Kretingos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininko Eugenijaus Bertašiaus, buvo sutelktos nemažos priešgaisrinės pajėgos: iš Salantų, Darbėnų, Kartenos, dvi gaisrinės mašinos iš Kretingos. Vanduo buvo semiamas iš už 100 m esančio dirbtinio telkinio.

Dėl atstumo, o dar ir dėl remontuoti uždarytos geležinkelio pervažos pirmieji ekipažai į gaisravietę atkako likus minutei iki 19-os valandos, kai stogas jau liepsnojo atvirai. Iš pradžių buvo pranešta, kad pastato viduje gali būti žmogus. Bet ši informacija nepasiteisino – atlikus žvalgybą, jokios gyvasties nerasta, tik teko į lauką išnešti du dujų balionus.

E. Bertašius nesiėmė vertinti, ar dviejų aukštų dvišlaitį namą bebus galima atstatyti – sudegė degiosios konstrukcijos, nuniokotos išorinės sienos. Gesinimo darbai truko apie 3 valandas, paskutinioji gaisrinė mašina į Kretingą grįžo apie 22 val.

Numanoma nelaimės priežastis – neatsargus elgesys su ugnimi. „Su šiame name besiglaudžiančiais asmenimis mūsų pareigūnams nelabai ir sekėsi susišnekėti – jie buvo galimai prisivartoję ir neadekvatūs“, – sakė E. Bertašius.

Paaiškėjo gaisro Erlėnuose priežastis – kaip ir buvo spėjama, dėl elektros instaliacijos gedimo.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas