Pajūrio naujienos
Help
2022 Sausis
Pi 310172431
An 4111825
Tr 5121926
Ke 6132027
Pe 7142128
Še18152229
Se29162330
Orų prognozė
Dieną-1°C debesuotumas 1 %
Naktį-2°C debesuotumas 70 %
Apklausa

Ar visuomeniniai rinkimų komitetai turėtų būti prilyginami politinėms partijoms?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Elena NEIMONTIENĖ:

– Nuo seno Kretingoje gyvenu – kur rasi geriau, kai prireikus gydymo įstaiga – čia pat, daugelis gydytojų – iš tos pačios bendruomenės. Laimė, nesergu dažnai, bet prieš kokius 18 metų teko gulėti Vidaus ligų skyriuje. Aš tik už tai, kad mūsų ligoninė išliktų tokia, kokia yra. Jei reikėtų važiuoti į Klaipėdą, man dar pusė bėdos, dukra nuvežtų. O kaip, ypač iš rajono kaimų, nusigauti tiems vyresnio amžiaus žmonėms, kurių vaikai – toli arba visai jų neturi?

Ona Alina RAPALAVIČIENĖ:

– Be abejo, mūsų ligoninė turi funkcionuoti su visais svarbiausiais skyriais. Jei tokios, kokia yra, ligoninės nebeliks, žmonėms bus labai blogai. Didžiosios miestų ligoninės, kad ir kaip gražiai apie jas rašytų bei reklamuotų, iš, kaip vadinu, didelio „Kretingos kaimo“ mūsų nelabai skubinasi priimti. Tokią patirtį jau turiu, kai vienoje Klaipėdos ligoninių teko laukti 5 valandas, kol galų gale priėmė vyrą.

Vytautas KURAS:

– Sunku pasakyti neįsigilinus. Pavyzdžiui, aš nežinau, kiek moterų per metus Kretingos ligoninėje gimdo, kiek vaikų gydoma, kiek kam kitokia pagalba būna reikalinga. Turime skaičiuoti racionaliai, nes ligoninių išlaikymas, aprūpinimas šiuolaikiškomis moderniomis medicinos priemonėmis nemažai kainuoja. Mano nuomone, tik sudėliojus visus už ir prieš, visus pliusus ir minusus valdžia gali nulemti ligoninių likimus.

Stasys RAČKAUSKAS:

– Dabar tokia politika – mažų miestų ligonines siekiama paversti slaugos ligoninėmis arba visai uždaryti. Jeigu Kretingoje normaliai veikiančios ligoninės pagrindinius skyrius uždarytų, būtų labai blogai, manau, ne tik miesto, bet viso rajono gyventojai liktume nepatenkinti, nusivylę. Norėčiau, kad rajono valdžia kartu su mūsų išrinktais Seimo nariais sutelktų visas jėgas ir pasistengtų ligoninę išsaugoti.

Kalbino Audronė GRIEŽIENĖ, fotografavo Darius ŠYPALIS


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas