Pajūrio naujienos
Help
2022 Sausis
Pi 310172431
An 4111825
Tr 5121926
Ke 6132027
Pe 7142128
Še18152229
Se29162330
Orų prognozė
Dieną-1°C debesuotumas 1 %
Naktį-2°C debesuotumas 70 %
Apklausa

Ar visuomeniniai rinkimų komitetai turėtų būti prilyginami politinėms partijoms?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Užsiėmimai, kurių metu vaikai kartu su pedagogais kuria kalėdines dovanėles vienišiems kaimo senoliams, jau tapo gražia Baublių mokyklos-daugiafunkcio centro tradicija.

„Mokomės kitaip“ – tai vaikų jau pamėgtas prieš šv. Kalėdas laukiamas įvairenybių kupinas projektas, kurį įgyvendina Baublių mokykla-daugiafunkcis centras.

Pernai čia surengtos akcijos „Padovanok vienišam seneliui Kalėdas“ metu Baublių, taip pat aplinkinių kaimų gyventojus V–VIII klasių mokiniai su pedagogais pradžiugino savo nupintais advento vainikais. Kaip sakė ugdymo įstaigos direktorė Renata Bumblienė, kad ir kukli rankų darbo dovana, ištartas šiltas žodis, parodytas mažytis dėmesys vaikuose irgi skiepija pagarbą bei meilę vyresniam žmogui.

Šis gruodžio mėnuo Baublių mokykloje-daugiafunkciame centre suskirstytas į keturias atskirus pavadinimus turinčias savaites: „Adventas – laukimo metas“, „Skubame Betliejaus link“, „Širdis alsuoja gerumu“ ir „Šventos Kalėdos jau arti“. Pirmadieniais, adventiniame vainike uždegus vis naują žvakę, ugdymo įstaigoje užverda kūrybinės dirbtuvės – per dailės ir technologijų pamokas, būrelių, klasės valandėlių metu bei dienos centre priešmokyklinukai, ikimokyklinukai ir pradinių klasių, dienos centro vaikai iš pagaliukų konstruoja snaiges, iš modelino lipdo žvaigždes ir eglutes, vyresnieji iš siūlų gamina ir išradingomis kompozicijomis apipavidalina į sniego gniūžtes panašius burbulus. Iš viso mokykloje šiemet bus pagaminta ir vienišiems žmonėms išdalinta apie 100 kalėdinių suvenyrų. Šią savaitę, pavadintą „Širdis alsuoja gerumu“, staigmenas, malonius linkėjimus vieni kitiems yra paruošusi ir visa mokyklos bendruomenė. „Išsitraukėme lapelius su vardais, žaisime „Angelą sargą“. Nors kartais nepastebim, bet tikrai kiekvienas mes jį kasdien turim šalia“, – sakė R. Bumblienė.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas