Pajūrio naujienos
Help
2022 Sausis
Pi 310172431
An 4111825
Tr 5121926
Ke 6132027
Pe 7142128
Še18152229
Se29162330
Orų prognozė
Dieną-2°C debesuotumas 100 %
Naktį-3°C debesuotumas 60 %
Apklausa

Ar visuomeniniai rinkimų komitetai turėtų būti prilyginami politinėms partijoms?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Stanislovas LUKOŠEVIČIUS:

– Prasčiausiai vertinu Seimą – rašyčiau trejetą ar ketvertą. Ten daug blaškymosi, bet niekas nekaltas, ką išsirinkom, tą turim. Vyriausybės darbas vertas aštuoneto ar net devyneto, o štai Prezidentui, manau, koją kiša dažnai nusišnekantys jo patarėjai. Mūsų rajono Savivaldybėje, nors ten irgi daug nesutarimų, meras Antanas Kalnius, administracijos direktorius Egidijus Viskontas, pavaduotoja Violeta Turauskaitė stengiasi, tvarkosi neblogai.

Gražina BENIUŠIENĖ:

– Džiugu, kad šiemet Kretingoje taip gražiai sutvarkė Vilniaus gatvę. Už tai Kretingos rajono vadovams galima parašyti dešimtuką. Na, bet jau kelias kelelis Salantai–Darbėnai... Nei praeisi, nei pravažiuosi, jis – tragiškas, tad šio kelio neprižiūrinčiam, metų metais nesutvarkančiam savininkui – minus dešimt, ne kitaip. Mano supratimu, tiek rajono meras, tiek seniūnijų seniūnai, eidami į postus, pirmiausia turėtų mokėti į problemas žvelgti ūkiškai.

Birutė KRIAUČIŪNIENĖ:

– Asmeniškai su valdžia daug reikalų neturėjau, tai neturiu nė kuo skųstis. Kai prieš metus laidojau vyrą, Salantų seniūnijoje man buvo suteikta pagalba, už tai esu dėkinga. Žmonėms ir yra svarbiausia, kad jų išrinkta vietinė valdžia mažiau politikuotų, tarpusavyje pyktųsi, įrodinėtų, kuris geresnis ir protingesnis, o daugiau žiūrėtų gyventojų interesų. Tada ir bus geri pažymiai.

Rima TUZIENĖ:

– Gyvenu Imbarės seniūnijoje, nuo seno jai vadovauja seniūnas Antanas Turauskis. Negalėčiau blogo žodžio pasakyti, bet konkretaus darbo, kurį norėčiau įvertinti, taip greit irgi neatsiminsiu. Apie Kretingos rajono savivaldybės, tuo labiau apie šalies valdžią nuomonės neturiu, portalų neskaitau, žinių per televiziją neseku, atsiriboju nuo pastaruoju metu visais kanalais sklindančios negatyvios informacijos.

Kalbino Audronė GRIEŽIENĖ, fotografavo Darius ŠYPALIS


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas