Lietuovs badmintono taurės IV etapo kovoms pasibaigus: (iš kairės) trenerė Vaida Slušnienė ir jos auklėtinės pergalių pasiekusios Toma Noreikaitė, Ugnė Drungilaitė, Urtė Mackevičiūtė ir Erika Žiaušytė.

Panevėžyje daugiau kaip 150 jaunųjų Lietuvos badmintonininkų varžėsi Lietuvos taurės IV etape, skirtingo – B, C ir D – pajėgumo jaunimo grupėse. Savo jėgas šiame etape išbandė ir 15-a Kretingos sporto mokyklos auklėtinių, kuriuos treniruoja ir varžyboms parengė badmintono trenerė Vaida Slušnienė.

Geriausiai pasirodė ir II v. moterų dvejeto kategorijoje, C grupėje iškovojo poroje žaidusios kretingiškės Erika Žiaušytė ir Urtė Mackevičiūtė. Bendroje įskaitoje po 4-ių etapų, susumavus visų dalyvių 2021 metų rezultatus, mergaitės savo pajėgumo grupėje užėmė III vietą Lietuvoje.

Dar vieną prizinę vietą Kretingai iškovojo D jaunimo grupėje poroje žaidusios Ugnė Drungilaitė ir Toma Noreikaitė. Iš 17 pirmenybėse dalyvavusių mergaičių porų kretingiškės skynė vieną pergalę po kitos. Pusfinalio susitikimą mergaitės po atkaklios kovos (18:21 17:21) pralaimėjo I vietą užėmusiai kauniečių porai, tačiau mažajame finale užtikrintai įveikė varžoves ir iškovojo bronzą.

Sėkmė Kretingos sporto mokyklos auklėtinėms šypsojosi ir toliau. Ugnė Drungilaitė moterų vienetų kategorijoje D jaunimo grupėje, kur tarpusavyje varžėsi 34 dalyvės, įveikė 4 varžoves iš eilės. Pasiekus pusfinalį, įtemptoje ir permainingoje 3 setų kovoje, vos kelių taškų skirtumu (14:21 8:21 19:21) apmaudžiai pralaimėta kaunietei. Tačiau mažajame finale kretingiškė sužaidė užtikrintai ir laimėjo bronzą.

„Daugelis Kretingos badmintonininkų oficialiose varžybose dalyvavo pirmą kartą, tačiau juos lydėjo sėkmė. Beveik visi sportininkai iškovojo po vieną, kiti – ir kelias pergales iš eilės. Nors ant nugalėtojų pakylos užlipo ne visi, tačiau didžiuojuosi jaunųjų sportininkų pastangomis ir jų pasiekimais“, – gerą žodį savo auklėtiniams skyrė trenerė V. Slušnienė.