Pajūrio naujienos
Help
2022 Sausis
Pi 310172431
An 4111825
Tr 5121926
Ke 6132027
Pe 7142128
Še18152229
Se29162330
Orų prognozė
Dieną2°C debesuotumas 28 %
Naktį1°C debesuotumas 9 %
Apklausa

Ar reiktų į privalomąją karo tarnybą šaukti ir merginas?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Kretingos krašto kūrybingų mokinių, suaugusiųjų nuvelti kalėdiniai žaislai – paukščiukai iš vilnos – papuoš Prezidentūros eglę

Šią savaitę į šalies Prezidentūrą iškeliavo 34 Kretingos rajone iš vilnos pagaminti paukšteliai, kurie nutūps ant pagrindinės Prezidentūros eglės.

Į „Baltojo paukščio“ akciją atsiliepė ir veltus paukščius sukūrė Jurgio Pabrėžos universitetinės ir Vydmantų gimnazijų, Simono Daukanto ir Marijono Daujoto progimnazijų, Jokūbavo Aleksandro Stulginskio ir Kartenos mokyklų-daugiafunkcių centrų, Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinės mokyklos, Kretingos ir Salantų meno mokyklų, Kretingos muziejaus bendruomenės.

Prieš didžiausias metų šventes – šv. Kalėdas – Prezidentūra ir ponia Diana Nausėdienė pradėję kalėdinės eglės žaisliukų gaminimo akciją pakvietė joje dalyvauti Lietuvos mokyklas, dienos ir globos centrus, šeimas, kad visi iš vilnos nuveltų po kalėdinį paukštį. Anot D. Nausėdienės, tokia žaisliukų vėlimo akcija – puiki proga susivienyti kuriant kartu bendram tikslui.

„Tegul jūsų rankomis nuvelti paukšteliai suskrenda į Prezidentūrą iš užsienio, iš visų Lietuvos regionų, iš mokyklų, iš dienos ir globos centrų, iš kiekvienos šeimos, iš kiekvienų namų. Tegul jie simbolizuoja tai, kas svarbiausia, – kad kiekvienas esame unikalus ir reikšmingas. O visi kartu galime sukurti bendrus namus vilčiai ir meilei, nuveikti daug gražių ir prasmingų dalykų“, – sakė D. Nausėdienė.

Visi žmonių rankomis nuvelti paukšteliai papuoš pagrindinę Prezidentūros kalėdinę eglę, dalis jų, kaip savo pranešime paskelbė Prezidento komunikacijos grupė, bus padovanoti tiems, kurie savo darbais prisideda prie visų Lietuvos gyventojų gerovės.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas