Pajūrio naujienos
Help
2022 Sausis
Pi 310172431
An 4111825
Tr 5121926
Ke 6132027
Pe 7142128
Še18152229
Se29162330
Orų prognozė
Dieną3°C debesuotumas 2 %
Naktį-3°C debesuotumas 25 %
Komentarų topas

Uždaroji akcinė bendrovė „Apoil“ jau 28-erius metus tiekia aukščiausios kokybės degalus Klaipėdos regiono įmonėms, žemės ūkio bendrovėms, taip pat – gyventojams, kurie degalus naudoja būstui šildyti.

Kas pasikeitė per tuos 28-erius metus, kaip keitėsi pirkėjų poreikiai, savo įžvalgomis pasidalino „Apoil“ bendrovės vadovas Paulius ZAVECKAS. Jo pastebėjimu, pasikeitė daug kas ir gerokai. Jeigu anksčiau vartotojas akcentuodavo kainą, t.y. buvo linkęs degalus įsigyti tik pigiau, tai dabar jau – visai kiti prioritetai. „Galėčiau išskirti tris prioritetus, kuriais dabar vadovaujasi vartotojas – kokybė, punktualumas, patikimumas. Ir, jei pakalbėtume apie kiekvieną jų, tai visi jie – vienodai svarbūs“, – neabejojo P. Zaveckas.

KOKYBĖ. Tiekiamų degalų kokybė yra susijusi su pačiais įvairiausiais kaštais. Visų pirma, kokybiškų degalų sąnaudos yra visada mažesnės ir tai lemia galutinę kainą. Įsigijusieji pigių ir neaiškios kilmės degalų visada moka dvigubai. Tokia gyvenimo taisyklė galioja ir čia.

Naudojantieji transportui tik aukščiausios kokybės degalus – pavyzdžiui, skandinaviškus arba pagamintus AB Orlen Lietuva, gali būti ramūs, kad jų technika tarnaus ilgiau, mažesni bus kaštai einamajam remontui ir pan. Vartojantieji degalus šildymui taip pat patirs naudą – mažesnės sąnaudos tam pačiam šilumos kiekiui pagaminti, kuro katilai mažiau užsiterš, dirbs patikimiau, vadinasi, mažiau remonto ir aptarnavimo kaštų. Todėl mes savo vartotojams tiekiame tik aukščiausios kokybės degalus, prioritetą vartotojai atiduoda skandinaviškiems degalams.

PUNKTUALUMAS. Labai svarbu, kad degalai būtų pristatomi sutartu laiku arba tuomet, kai jų reikia. Dažnai girdime atsiliepimus apie kitas degalus tiekiančias bendroves, kad jos produktą įmonėms pristato po darbo valandų arba netgi ne tą dieną, kurią buvo sutarta. Čia Perkančioji organizacija labai nukenčia, nes jos darbuotojas savo asmeniniu laiku, po darbo turi atvykti priimti degalus. Taip pat gali sutrikti įmonės darbas. Žmonės, kurie perka degalus šildymui, taip pat nori punktualumo, nes paprastai jie yra dirbantys ir turi derinti savo laiką su darbu. Dėl šios priežasties ir suprasdami susitarimų svarbą, mes siekiame būti labai punktualūs.

PATIKIMUMAS. Po šiuo žodžiu slepiasi ne tik kokybė ir punktualumas, bet ir garantija, kad pilamų degalų kiekis bus tikslus iki gramo. Paradoksas, bet šiais laikais dar susiduriame su situacijomis, kada, įpylus degalus, pirkėjas klausia, ar neapsirikome, nes „jūs įpylėte man daugiau negu ankstesnis tiekėjas.“ Ką tai reiškia, turbūt kiekvienas supranta. Todėl per daugybę metų mes esame įgiję žmonių ir bendrovių pasitikėjimą, kurį branginame.

„Taigi, jei išpildai vartotojo lūkesčius, susijusius su KOKYBE, PUNKTUALUMU ir PATIKIMUMU, tampi vartotojui ne pardavėjas, bet labiau partneris ar draugas, ko mes ir siekiame“, – akcentavo „Apoil“ vadovas P. Zaveckas.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas