Lietuvos jaunųjų advokatų asociacijos narė, advokato padėjėja Ina Antaniškytė.

Ne per seniausiai įvykusiose Lietuvos karatė kiokušin federacijos surengtose Moksleivių taurės varžybose Kretingiškiai „Shodan“ mokyklos sportininkai iškovojo net 15 prizininkų medalių.

U-13 amžiaus grupėje Austėja Beniušytė pusfinalyje įveikė bendraklubę A. Kalikaitę, finale užtikrintai nugalėjo G. Sakalauskaitę iš „Tako“ klubo ir tapo čempione. Bronzos medalius iškovojo: Viltė Drungilaitė, Marius Pinikas ir Emilis Girdenis.

U-14 amžiaus grupėje Ula Gaubė finale susitiko su bendraklube O. Malinauskaite, ir vicečempionės titulą iškovojo Ula. Bronzos medalių laimėtojais šioje amžiaus grupėje tapo Emilija Česnakaitė ir Kazimieras Samsonovas, U-16 amžiaus grupėje – Vilius Pinikas, Edvinas Čiunka, Vėjas Urbonavičius ir Augustas Pocius.

U-18 amžiaus grupėje Kornelija Česnakaitė pirmoje kovoje įveikė V. Žukovą iš „Energijos“ klubo, finale užtikrintais ir efektingais rankų smūgiais nugalėjo K. Risto iš „Stoiko“ klubo ir tapo čempione. Greta Intaitė pusfinalyje įveikė M. Misiulytę iš „Tori“ klubo, tačiau finale teko pripažinti bendraklubės M. Balionytės pranašumą. Greta iškovojo sidabro medalį ir tapo vicečempione. Rokas Arlickas ketvirtfinalyje nugalėjo P. Jakubovskij iš „Atemi“ klubo, pusfinalyje įveikė P. Dapšį ir „Rifo“ klubo, finalinėje kovoje pralaimėjo prieš N. Mitiulin iš Jonavos „Kumite“ Jonava klubo ir tapo vicečempionu. Bronzo medalį laimėjo Jonas Kairys.

Garbingai kovojo: Edgaras Lūža, Rokas Pipiras, Emilis Latakas, Živilė Bružaitė, Rimgailė Rimkutė.

Sportininkus rengiantys treneriai Lukas Kubilius, Aivaras Baltmiškis, Dovydas Martišius, Erika Rukšėnaitė ir Žygimantas Šniaukas pasidžiaugė aukštais auklėtinių pasiekimais, jų ryžtu ir tobulėjimu.