Pajūrio naujienos
Help
2021 Spalis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Orų prognozė
Dieną8°C debesuotumas 36 %
Naktį7°C debesuotumas 31 %
Apklausa

Ar jus tenkina rajono ir miesto gatvių remonto eiliškumas?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Šią savaitę Kretingos rajono savivaldybės vadovai – administracijos direktorius Egidijus Viskontas, jo pavaduotoja Violeta Turauskaitė, naujoji, nuo Kultūros ir sporto skyriaus paminklotvarkininkė Meda Skersienė susitiko su rajono seniūnais ir aptarė kultūros paveldo objektų situaciją rajone. „Seniūnų paprašėme pateikti sąrašus tų kultūros paveldo objektų, kurie yra netvarkomi, – per 3 metus norėtųsi bent iš dalies pagerinti šio paveldo situaciją“, – sakė V. Turauskaitė.

Paminklotvarkininkė M. Skersienė į sąrašą rekomendavo įtraukti ir privačius kultūros paveldo objektus, ypač tuos, kurių savininkai nežino, kaip juos sutvarkyti. Tai padaryti galima pagal „Fixus Mobilis“ programą, pagal kurią mobilios komandos, įvertinusios paveldo statinių būklę, yra pasirengusios konsultuoti savininkus, atlikti nedidelius priežiūros darbus tuose objektuose.

Apie kultūros paveldo objektų būklę rajono vadovai tarėsi ir su Kretingos muziejaus direktore Vida Kanapkiene – muziejui šiuo metu priklauso 12 pastatų, rūpestį rajono Savivaldybei kelia ir būsto fondas, arba paveldo teritorijoje esantys pastatai, kuriuose kažkada buvo apgyvendinti žmonės.

Su seniūnais buvo aptarta ir žaliųjų atliekų išvežimo problema – vėluojama pagal grafiką, žmonės vis dar neatsakingai – nesilaikydami taisyklių – tvarko žaliąsias atliekas ir pan. Seniūnų pastebėjimu, reikėtų žaliųjų atliekų problemą išspręsti parapijų kapinėse, kuriose vis dar nėra žaliųjų atliekų konteinerių.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas