Pajūrio naujienos
Help
2021 Spalis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Orų prognozė
Dieną11°C debesuotumas 11 %
Naktį7°C debesuotumas 66 %
Apklausa

Ar pritariate, kad būtų suvienodinta bazinė pensija turintiems ir neturintiems darbo stažo?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Parduotuvė „Drogas“ Kretingoje, Rotušės 6A, veikia visą savaitę: pirmadienį – penktadienį nuo 10 iki 19 val., šeštadienį – sekmadienį nuo 10 iki 17 val.

Praėjusį savaitgalį pačiame Kretingos miesto centre, Rotušės a. Nr. 6A, duris atvėrė nauja grožio ir kosmetikos prekių bei namų apyvokos reikmenų parduotuvė „Drogas“, lankytojus pasitikusi rožiniais–mėlynais, tradicinėmis šio prekinio ženklo spalvomis, išpuoštais balionais.

Kainos žemos visus metus

Tokių pat žaismingų spalvų dermės pardavėjų uniformomis, jų šypsenomis ir dovanų lietumi buvo pasitikti ir lankytojai: visiems nemokamai buvo įteiktos lojalumo kortelės, ir kitąkart užsukusiems žadančios įvairių nuolaidų bei akcijų, o atidarymo proga – prie dar 10 proc. nuolaidų. Pirmieji 54 pirkėjai dar gavo ir 10 Eur vertės dovanų korteles, kurias galės panaudoti pirkdami šio tinklo parduotuvėse bet kuriame mieste. Pasak parduotuvių tinklo „Drogas“ marketingo vadovės Loretos Noreikaitės-Ziezienės, pirmosios parduotuvės Lietuvoje įsikūrė gerokai prieš 20 metų ir per tą laiką jų tinklas jau išsiplėtojo iki 54 parduotuvių – Kretingoje ir buvo atidaryta 54-oji parduotuvė.

„Drogas“ yra Honkongo koncernas, turintis parduotuvių tinklą Azijoje, Europoje, iš Baltijos šalių įsitvirtinęs pirmiausiai Latvijoje, o po to ir Lietuvoje.

„Mūsų šūkis – „Drogas“ šalia jūsų“. Salonus atidarome tose miestų vietose, kur žmonėms patogu užsukti bet kuriuo laiku – ir perpiet, ir po darbo, ir savaitgaliais. Nors yra prekių vyrams ir vaikams, bet labiau orientuojamės į moterų poreikius: kad mūsų parduotuvėje jos galėtų įsigyti visko, ką mėgsta nešiotis savo rankinėje – kosmetikos, parfumerijos, o ir ko prireikia buičiai – valiklių, servetėlių, higienos priemonių, ar ko reikia sveikatai pagerinti, tarkim, vitaminų“, – kalbėjo L. Noreikaitė-Ziezienė.

Jos žodžiais, kitas parduotuvių tinklo „Drogas“ tikslas – žemos kainos, kurios, pajuokavo, būna žemos visas 365 dienas.

Naujai sutelktas parduotuvės „Drogas“ kolektyvas – (iš kairės) Kristina Piluckytė, Aušra Vilkienė, Raimonda Kizlaitienė, Ineta Tamošiūnaitė, Lidija Aurylienė – tikisi, kad kretingiškiai pamėgs parduotuvę: „Mes pasirengusios juos pasitikti su šypsenomis“.

Išskirtinė produkcija – vokiška kokybė

Būnant didelio pasaulinio koncerno dalimi, ir į Kretingos parduotuvę „Drogas“ prekės atkeliaus iš įvairių šalių, tačiau itin daug jų – pažymėtų tik šiuo firminiu ženklu, kuris garantuoja puikią vokišką kokybę.

„Šių prekių nerasite niekur kitur, tik mūsų firminėse parduotuvėse. Jas gauname tiesiai iš tiekėjų, todėl ir jų kainos – gerokai žemesnės, negu panašių kitų“, – tarp lentynų vedžiodama ir kilnodama prekiniam ženklui „Drogas“ taip pat priskiriamų kitų pavadinimų, tokių kaip „Isana“, „Domol“ prekes – vonios ir virtuvės, parfumerijos priemones, kalbėjo parduotuvės Kretingoje vedėja Aušra Vilkienė.

Greta šių firminių prekių, taip pat – gausu pasaulyje žinomų ženklų, tokių kaip „Lumene“, „Nivea“, „L`Oreal“, „Maybelline“, „Naomi Cambell“, „Antonio Banderas“, „Mexx“, „Elizabet Arden“ ir kt. produktų. „Asortimentą ir toliau plėsime“, – patikino A. Vilkienė.

„Drogas“ taip pat įsteigė ir elektroninę parduotuvę www.drogas.lt L.Noreikaitės žodžiais, joje, veikiančioje 24 val. per parą, itin patogu apsipirkti per pandemiją, o ir šiaip ją pamėgo tie, kurie nusiteikę neskubėdami išsirinkti prekes ar pirkti patogiai įsitaisius iš namų. Internetinėje parduotuvėje taip pat – apstu grožio specialistų patarimų bei informacijos apie vykstančias akcijas.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas