Pajūrio naujienos
Help
2021 Spalis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Orų prognozė
Dieną10°C debesuotumas 30 %
Naktį12°C debesuotumas 2 %
Apklausa

Ar Kretinga turi politinį lyderį?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Artūras TOLIUŠIS:

– Girdėjau, kad Policijos komisariatas bus perkeltas į būsimas naujas patalpas atokiau miesto centro, bet nesuprantu, kam to reikia? Juk ir čia, Vytauto gatvėje, dabartinis pastatas neblogas – ar pareigūnai nori modernesnio, ar jie ten netelpa? Iš tikrųjų man – jokio skirtumo, jei reikėtų, nuvažiuočiau. Iki šiol su policija reikalų neturėjau, tikiuosi, kad ir toliau neturėsiu.

Jūratė KAZLAUSKIENĖ:

– Manau, svarbu, ypač vyresnio amžiaus žmonėms. Aš tai galiu automobiliu nuvažiuoti, o jiems, ypač nevairuojantiems, bus sunkiau, interesantų sumažės. Į Komisariatą gyventojai dažniausiai atvyksta dėl vagysčių, dėl nesutarimų su kaimynais arba artimaisiais. Bet įdomiausia, kad kreipiasi ir dėl to, kad nežino, kur kitur dėl savo problemos gali kreiptis. Čia bent patarimą gauna.

Birutė MONSTAVIČIENĖ:

– Pati automobilio nevairuoju, todėl, jeigu kas nutiktų, man būtų patogiau, jei Policijos komisariatas būtų miesto centre, o ne kažkur pakraštyje. Kadangi gyvenu Kretingoje, jei prireiktų prašyti pagalbos, ir pėsčia nueičiau. Kur kas nepatogiau Komisariatą pasiekti bus iš kaimo autobusais atvykstantiems gyventojams.

Justas DANILEVIČIUS:

– Ne tiek svarbu, kur mieste įsikūręs Policijos komisariatas, kiek svarbu kokybiškas piliečių aptarnavimas, tai yra, kaip dirba pareigūnai. Kita vertus, Tiekėjų gatvė, kur atsiras naujasis pastatas, tai – ne centras, bet, kam reikės, ir ten nuvyks, susiras. Esu atkreipęs dėmesį, kad, pavyzdžiui, ir Gargžduose Policijos komisariatas yra atokiau.

Kalbino Audronė GRIEŽIENĖ, fotografavo Darius ŠYPALIS


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas