Rugsėjo 4 d. Arūno Dievino treniruojamos Kretingos ,,Minijos“ futbolo akademijos komandos, kuriose žaidė 2006 ir 2008 m. gimę futbolininkai, sužaidė LVJUFA Pirmos lygos Šiaurės Vakarų regiono 2 turo rungtynes.

2008 m. gim. vaikinai ant Kretingos futbolo aikštės dirbtinės dangos 2:3 turėjo pripažinti Mažeikių ,,Atmosferos“ bendraamžių pranašumą. Šeimininkai antrajame kėlinyje parodė charakterį ir įmušė du įvarčius be atsako, bet iškovoti pergalei to nepakako: šį kartą rezultatu 2:3 pajėgesni buvo „Atmosferos“ keturiolikmečiai. Kretingiškių gretose įvarčiais pasižymėjo Kajus Baltmiškis ir Matas Mazgeika.

Daug sėkmingiau rungtynės susiklostė vyresniems 2008 m. gimimo ,,Minijos“ akademijos auklėtiniams, kurie namuose rezultatu 3:1 įveikė Plungės „Babrungo“ šešiolikmečius. Kretingiškiai po pirmajame kėlinyje Adrijaus Putvino ir Nedo Šeškaus įvarčių pirmavo rezultatu 2:0. Plungiškiai antrojo kėlinio viduryje buvo sušvelninę rezultatą, o pergalę šeimininkų komandai smūgiu galva po kampinio savo antruoju įvarčiu įtvirtino Nedas Šeškus.

Rugsėjo 5 d. sezoną pradėjo ir vyriausia 2005 m. gimusių vaikinų ,,Minijos“ FA komanda. Kretingiškiai LVJUFA U-17 Pirmos lygos 1 turo rungtynėse išvykoje rungtyniavo prieš Šiaulių „FA B“ ekipą. Nors po pirmo kėlinio rezultatas dar buvo lygus 0:0, antrajame kėlinyje ,,Minijos B“ komanda subombardavo varžovų vartus net penkiais įvarčiais, varžovams neleisdami pasižymėti nė sykio. Įvarčius kretingiškiams pelnė Antanas Martinaitis, Deividas Pipiras, Ernestas Daugintis, Tadas Žiubrys ir Lukas Gujis.