Pajūrio naujienos
Help
2021 Spalis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Orų prognozė
Dieną11°C debesuotumas 11 %
Naktį7°C debesuotumas 66 %
Apklausa

Ar pritariate, kad būtų suvienodinta bazinė pensija turintiems ir neturintiems darbo stažo?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Kretingos rajono neįgaliųjų draugijos, vadovaujamos Antano Juškėno, nariai dalyvauja savo bendraminčių rengiamuose festivaliuose, šventėse, kur likimo broliai ir sesės ne tik susitinka pabendrauti, pasidalinti kasdieniais rūpesčiais, bet ir sportuoja, aktyviai leidžia laiką, dargi – tampa įvairių sporto šakų, pritaikytų neįgaliesiems, nugalėtojais ir prizininkais.

Kretingos rajono neįgaliųjų draugijos nariai, kraštui atstovavę dviejuose sporto renginiuose, skirtuose asmenims su negalia.

Klaipėdoje įvykusiame sporto festivalyje ir XIII Lietuvos neįgaliųjų sporto žaidynėse Antanas Juškėnas smiginio rungtyje užėmė I v., vienetų badmintono rungtyje – II v., šios sporto šakos dvejetų rungtyje su Antanu Šiupiniu – II v., ir abu jie kartu su draugijos nare Stanislava Jonkuviene, kaip komanda, tapo bočios nugalėtojai. S. Jonkuvienė II v. užėmė rankų lenkime ir pirma buvo sunkiosios atletikos varžybose. Kęstutis Jokubauskas II v. užėmė rankų lenkimo rungtyje. Augustas Juškėnas tapo baudų metimo sėdint nugalėtoju, A. Šiupinys šioje rungtyje užėmė II v.

Pasvalyje įvykusioje neįgaliųjų šventėje mūsiškių laukė jau kitokios rungtys: baudų į vartus varžytuvėse Antanas Juškėnas užėmė I v., A. Šiupinys „kopėčių“ rungtyje taip pat buvo pirmas, S. Jonkuvienė lenkiant rankas vėl buvo antra.

„Rugpjūčio pabaigoje vykstame į Telšius, kur dalyvausime jau kito regiono Lietuvos neįgaliųjų sporto žaidynėse, o rugsėjo pradžioje Raseiniuose įvyks neįgaliųjų dainų šventė, kurioje dalyvaus ir mūsų, neįgaliųjų teatras „Kaukė“, vadovaujamas Martinos Žąsytienės“, – Kretingos rajono neįgaliųjų draugijos planus apibendrino jos pirmininkas A. Juškėnas.

„P. n.“ Informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas