Klaipėdoje įvyko Lietuvos jaunimo (U-19) badmintono asmeninės pirmenybės. Jose puikiai pasirodė Kretingos sporto klubo “Žalgiris” badmintonininkai, treniruojami Arnoldo Slušnio ir Rolando Juknevičiaus.

Daina Kairytė merginų dvejetų grupėje kartu su vilniete Oksana Jaciuk iškovojo aukso medalius. Finale jos po labai atkaklios kovos, po dviejų pratęsimų, 2:0 (25:23; 24:22) sugebėjo palaužti G.Voitechovskajos ir E.Mateikaitės iš Klaipėdos pasipriešinimą.

Dar vieną medalį - bronzos - Daina pelnė merginų vienetų varžybose. Pusfinalyje ji turėjo pripažinti vėliau nugalėtoja tapusios G.Voitechovskajos pranašumą. Pralaimėta 0:2 (14:21; 16:21). Tačiau žaisdama mažajame finale dėl III vietos Daina privertė pasiduoti kaunietę I.Starevičiūtę ir pergalę iškovojo 2:0 (21:15; 23:21).

Bronzos medalius vaikinų dvejeto varžybose iškovojo Edgaras Slušnys ir Saulius Šaltmeris. Jie mažajame finale 2:0 (21:13; 21:13) nugalėjo kauniečius L.Litviną ir M.Prevelį.

Į pusfinalius dar pasisekė prasimušti vaikinų vienetų ir mišrių dvejetų varžybose. Edgaras Slušnys pusfinalyje 0:2 (18:21; 13:21) nusileido būsimam čempionui R.Stapušaičiui (Tauragė). Mažajame finale pralaimėta klaipėdiečiui K.Dauskurtui 1:2 (18:21; 24:22; 23:25). Edgaras su Daina Kairyte mišrių dvejetų varžybose mažajame finale 1:2 (21:19; 16:21; 16:21) pralaimėjo tauragiškiams D.Razui ir A.Meirytei.