Pajūrio naujienos
Help
2021 Birželis
Pi 7142128
An18152229
Tr29162330
Ke3101724
Pe4111825
Še5121926
Se6132027
Orų prognozė
Dieną31°C debesuotumas 13 %
Naktį19°C debesuotumas 13 %
Apklausa

Ar vėl pabranginus alkoholį ir rūkalus sumažės jų vartojimas?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Aukso medalius šiųmečių varžytuvių laimėtojams (iš kairės) Donatui Poškiui ir jo sūnui Žygimantui įteikė šventės organizatorius Artūras Juška.

Jau trečiąjį kartą Darbėnuose Tėvo dienos proga meškerėmis nešini tėvai ir seneliai, kartu su mamomis ir močiutėmis, vaikais ir anūkais skubėjo į Vytauto Didžiojo vardo parką. Čia, ant tvenkinio kranto, buvo surengta šventė „Pagausiu su tėčiu auksinę žuvelę“.

Į Darbėnų bendruomenės iniciatyva naujam gyvenimui prikeltą parką darbėniškių šeimos rinkosi nuo pat ryto, dar prieš devintą valandą, juolab kad ir diena šiemet išaušo itin graži ir saulėta. Susirinkusiuosius su Tėvo diena pasveikino šventės sumanytojas Darbėnų seniūnas Alvydas Poškys, pasidžiaugęs, kad užpernai pirmąkart įgyvendintas sumanymas jau tampa gražia tradicija.

Pasiskirstę į dvylika komandų meškeriojimo varžytuvių dalyviai traukė burtus, vildamiesi, kad būtent jų šeimai atiteks geriausios ir žuvingiausios vietos ant pernai pavasarį sutvarkyto tvenkinio kranto.

Po kiek daugiau nei dviejų valandų meškeriojimo komandos pagautą laimikį nešė prie svarstyklių, kur žuvis A. Poškiui sverti padėjo renginio organizavimu pasirūpinęs Kretingos rajono kultūros centro Darbėnų skyriaus vadovas Artūras Juška.

Antrą vietą laimėjusią tėvo ir dukros komandą (iš kairės) Roksaną ir Rolandą Želvius iš Kurmaičių pasveikino prizus nugalėtojams įsteigęs Antanas Kazlauskas.

Šiemet žuvautojų laimikis buvo gerokai didesnis negu pernai – tada, lietui lyjant, žuvys kibo nenoriai, ir pirmoji vieta atiteko žvejui, pagavusiam 225 g žuvies. Šiais metais nugalėtojų komandos „Laukiniai obuoliai“ laimikis beveik dukart sunkesnis: Donato Poškio ir jo sūnaus Žygimanto sugautos žuvys svėrė 426 gramus.

Antroje vietoje liko „Giriniais“ pasivadinusi kurmaitiškių Rolando Želvio ir jo dukros Roksanos komanda. Jie sumeškeriojo 376 g žuvies. Šiųmečių varžytuvių bronza atiteko komandai „Kaubriukai“. Nuolatinių šventės dalyvių Eugenijaus Kaubrio ir jo sūnaus Jokūbo laimikio svoris – 296 g. Prizines vietas užėmusioms komandoms atiteko šiais metais pirmąkart šventės rėmėju tapusio autoserviso „Vairukas“ vadovo Antano Kazlausko prizai – žvejybos reikmenų krepšiai su pašaru-masalu žuvims.

Seniūnija ir kultūros centras prizininkams skyrė medalius bei taures, atitekusias vyriausiam ir jauniausiam žvejybos varžytuvių dalyviams. Vyriausio dalyvio taurė įteikta kartu su anūku Kasparu žuvavusiam Kaziui Skutului iš Kiškėnų, jauniausia dalyvė – Lėja Kazlauskaitė, padėjusi žvejoti tėčiui Laurynui.

Geros nuotaikos nestigo nei per meškeriojimo varžybas, nei po jų: šventės dalyviai sveikino vieni kitus, džiaugėsi laimikiu, medaliais, prizais. O varžytuvių rezultatai aptarti skanaujant tvenkinio nuomininko Kazimiero Motiejausko išvirtą kvapnią žuvienę.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas