Kretingos ir „Shodan“ karatė kiokušin klubo garbę gynę karatekos (iš kairės) Rokas Arlickas, Greta Intaitė, Robertas Šlima, Kornelija Česnakaitė, Gabrielius Skėrys ir jų treneris Lukas Kubilius.

Kėdainiuose įvyko Lietuvos kiokušin karatė U-18, U-20 čempionatas, kuriame dalyvavo ir „Shodan“ klubo sportininkai, kurie iškovojo 3 medalius. Varžybose buvo atliekama kata ir kumitė rungtys.

Tarp vaikinų 70–75 kg svorio kategorijoje pusfinalyje Robertas Šlima laimėjo prieš Vytautą Fiodorovą iš klubo „Seipai“, o finale, užtikrintai įveikęs Dovydą Galyginą, tapo Lietuvos čempionu. Robertas užsitikrino vietas Lietuvos rinktinėje ir galimybę dalyvauti Europos čempionate, kuris lapkričio 13–14 dienomis rengiamas Oradea mieste Rumunijoje.

Kornelija Česnakaitė ketvirtfinalyje nugalėjo varžovę iš „Argus“ klubo, tačiau pusfinalyje jai teko pripažinti varžovės iš „Stoiko“ klubo pranašumą. Kornelija laimėjo bronzos medalį.

Kata jaunių rungtyje merginų kategorijoje Greta Intaitė ketvirtfinalyje laimėjo prieš Vėjūnę Balkutę iš klubo „Fudoshin“, pusfinalyje, efektingai atlikusi kata, įveikė šodanietę Mariją Sekundą, finale susitiko su praeitų metų rinktinės nare daugkartine čempione Neila Danilevičiūte ir, teisėjų sprendimu, 5:0 užtikrintai įveikusi varžovę, tapo Lietuvos jaunių kata čempione. Greta taip pat dalyvavo ir kumitė rungtyje: aštuntfinalyje nugalėjo Miglę Misiulytę, ketvirtfinalyje laimėjo prieš Agnę Laukaitę, tačiau pusfinalyje, teisėjų sprendimu, stipresnė buvo Neila Danilevičiūtė, tad Greta iškovojo bronzos medalį.

Visi pirmos vietos nugalėtojai užsitikrino vietas Lietuvos rinktinėje ir galimybę dalyvauti Europos čempionate Rumunijoje. Garbingai kovojo, tačiau prizininkais tapti nepavyko Rokui Arlickui ir Gabrieliui Skėriui.