Pajūrio naujienos
Help
2021 Birželis
Pi 7142128
An18152229
Tr29162330
Ke3101724
Pe4111825
Še5121926
Se6132027
Orų prognozė
Dieną21°C debesuotumas 1 %
Naktį7°C debesuotumas 1 %
Apklausa

Ar vėl pabranginus alkoholį ir rūkalus sumažės jų vartojimas?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Kretingos rajono savivaldybės iniciatyva Pastauninko parke, netoli Kretingos miesto lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ ir Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos, pastatyta riedlenčių ir BMX dviračių aikštelė pramogoms nebetinka, dėl prastos būklės kelia pavojų.

Kaip sakė Kretingos miesto seniūnė Gintarė Liobikienė, apie 16 metų tarnavusį įrenginį nugriauti būtų ne išeitis, reikėtų remontuoti arba atstatyti iš naujo.

„Žiojėja 32 skylės, bet akivaizdu, kad jos atsirado ne vien tik dėl aikštelės išsidėvėjimo. Šonuose kaip reikiant išdaužyta akmenimis ar kuo kitu. Šia rampos dalimi nei paspirtukais, nei riedlentėmis niekas juk nesivažinėja“, – svarstė seniūnė.

Vakarais Pastauninko parke, kaip ir kitose jaunimo pamėgtose susibūrimo vietose Kretingoje, praėjusiais metais, seniūnės pakviesti kaskart apsilankydavo policijos pareigūnai, bet šie vizitai sudrausmindavo tik tam kartui. Piktavaliai iš peties yra „padirbėję“ ir Nidos stadione – čia neseniai teko atstatyti išspardytą pavėsinę. Viešosiose erdvėse siautėjančius jaunuolius ir paauglius, G. Liobikienės nuomone, sutramdytų nebent įrengtos vaizdo stebėjimo kameros.

Seniūnijai sunku atrasti įmonę, kuri pernai už 5 tūkst. eurų suremontuotą rampą vėl apsiimtų remontuoti. Blogiausiu atveju, kad įspėjimo nesivažinėti nepaisantys vaikai nesusilaužytų rankų ar kojų, skyles laikinai „užlopyti“ bus prašoma komunalininkų. Praėjusią savaitę apžiūrėti savo įrengtos rampos į Kretingą buvo atvykę bendrovės „SGC“ profesionalai. Jų manymu, būtina keisti viską iš pagrindų, reikalingas kapitalinis remontas. Tai kainuotų apie 30 tūkst. Eur. Su prašymu skirti tokią sumą G. Liobikienė vakar raštu ir kreipėsi į rajono Savivaldybę.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas