Ar praneštumėte apie narkotikų vartojimą anonimiškai tel. 8 700 60777?

Balandžio 15 d. „Kretingos“ komanda namuose 95:64 (23:20; 27:15; 28:20; 17:9) nugalėjo Kėdainių „SC-Ateitį“ ir serijoje išsiveržė į priekį 1:0.

Rungtynės prasidėjo didele sparta, varžovai pradžioje įgijo 6 taškų persvarą (4 min. 7:13), bet aikštėje pasirodžius Vytautui Šarakauskui kretingiškiai perėmė iniciatyvą ir pirmą kėlinį baigė būdami priekyje – 23:20. Dar sėkmingiau aikštės šeimininkams susiklostė antrasis kėlinys, puikus žaidimas puolant ir gera gynyba leido įgyti 15 taškų persvarą – 50:35. Po ilgosios pertraukos „Kretingos“ komanda varžovus užklupo ir taikliais tritaškiais, kurių pataikė net 6, o skirtumas tarp komandų išaugo dar labiau – 78:55. Ketvirtą kėlinį skirtumas ir toliau augo, o rungtynių nugalėtojas abejonių nebekėlė.

Pirmosiose Regionų krepšinio lygos ketvirtfinalio rungtynėse Kretingos „Kretingai“ atstovavo: Vytautas Šarakauskas (6/8 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 8 atk. kamuoliai, 3 blokai, 31 naud. balas) – 22, , Kornelijus Stonkus (5/5 dvitaškiai, 1/1 tritaškis) – 14, Tadas Maželis (3/4 dvitaškiai, 1/1 tritaškis, 5 rez. perdavimai, 17 naud. balų) – 12, Justas Grikštas (14 naud. balų) – 10, Rytis Zabita (3/4 dvitaškiai, 12 naud. balų) – 8, Domininkas Matutis (8 rez. perdavimai) ir Karolis Opulskis – po 7, Tadas Budrys – 6, Rokas Šimkevičius (5 rez. perdavimai) – 5, Edgaras Danys – 4, Ugnius Kvietkauskas ir Dovydas Diemontas.

Kretingos komandos puolėjo T. Maželio komentaras apie pirmąsias ketvirtfinalio rungtynes: „Praleidome aštuntfinalio etapą, bet turėjome ir žaidėjų su traumomis, sužaidėme keletą draugiškų rungtynių, turėjome ir nemažai treniruočių. „Pravėdinome galvas“ sportuodami lauke, o salėje šlifavome derinius, analizavome Kėdainių komandos žaidimą, tad praleistą etapą vertinu kaip teigiamą dalyką. Mums iš pradžių trūko to ritmo, bet rungtynių eigoje jį pajautėme, o, kai nutolome, žaisti tapo truputį lengviau. Manau, šioje serijoje ir laimės komanda, kuri geriau realizuos tolimus metimus. Po krepšiu turime didžiulę jėgą V. Šarakauską, tą žinome tiek mes, tiek ir mūsų varžovai, džiaugiamės dėl jo ir toliau tikimės didelio indėlio į pergales. Svarbios bus ir antrosios serijos rungtynės – bus sunku, nes varžovų aikštė didžiulė lyginant su mūsų, reguliariajame sezone patyrėme ten pralaimėjimą, bet stengsimės kovoti dėl antros pergalės.“

Antrosios serijos iki trijų pergalių rungtynės bus žaidžiamos Kėdainiuose balandžio 20 d.