Tauragėje įvykusiose Lietuvos mokinių ir studentų badmintono taurės varžybose labai gerai pasirodė Kretingos sporto klubo “Žalgiris” atstovai: tarp klubų jie iškovojo I vietą. Bendroje įskaitoje rajonų grupėje iškovota II vieta: nusileista tik Tauragės rajono komandai, kurios nariai treniruojasi Sporto mokyklos grupėse.

Vaikinų vienetų grupėje V vietą iškovojo Edgaras Slušnys. Merginų vienetų grupėje Daina Kairytė, nugalėjusi Europos jaunių pirmenybių dalyvę kaunietę I.Starevičiūtę, iškovojo bronzos medalį. Vaikinų dvejete Edgaras Slušnys kartu su klaipėdiečiu A.Mizgiriu pelnė bronzą, nugalėję vilniečio ir kauniečio A.Plavinos bei L.Litvino porą. Daina Kairytė kartu su vilniete O.Jaciuk merginų dvejeto varžybose nepaliko varžovėms jokių vilčių ir iškovojo aukso medalius. Mišrių dvejetų grupėje kretingiškiai vėl laimėjo bronzos medalius. Jais pasidabino D.Kairytė ir E.Slušnys. Labai gerai šioms varžyboms badmintonininkus parengė treneriai visuomenininkai Arnoldas Slušnys ir Rolandas Juknevičius.