Rajono sporto bendruomenė, kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet išrinko geriausius atskirų sporto šakų sportininkus.

Geriausi rajono sportininkai ir apdovanojimų iškilmių dalyviai: priekyje (iš kairės) – Raimundas Puškorius, Audrius Tolis, Gediminas Drungys, Remigijus Kuchalskis, FK “Minija” direktorius Modestas Jackus, Edgaras Slušnys; stovi krepšinio treneris Remigijus Malakauskas, Sporto skyriaus vedėjas Nikolajus Gnedojus, Petras Savickis, badmintono treneris Arnoldas Slušnys, Darbėnų sporto klubo vadovas Rolandas Juknevičus, rajono meras Valerijonas Kubilius, trenerė visuomenininkė Birutė Gliaubertaitė, Lietuvos nusipelnęs krepšinio treneris Stasys Ruzgaila, Milda Laureckienė, rajono vicemeras Juozas Mažeika, rajono Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Danutė Skruibienė ir administracijos direktorius Valerijonas Černeckis.

Jai tapo:

badmintono žaidėjas Edgaras SLUŠNYS – Lietuvos jaunių rinktinės narys, dalyvavo Europos jaunių iki 17 metų komandinio badmintono čempionate; Baltijos šalių komandinio badmintono čempionate U-19 su Lietuvos rinktine iškovojo II v.; Baltijos šalių asmeninio badmintono čempionate vaikinų dvejeto ir mišraus dvejeto varžybose užėmė II-ąsias v.; Lietuovs jaunių iki 17 metų asmeninėse badmintono pirmenybėse vaikinų vieneto varžybose – II v.; vaikinų ir mišraus dvejetų varžybose – III-iosios vietos; Lietuvos taurės varžybose – vaikinų vieneto, dvejeto ir mišraus dvejeto varžybose – I-osios vietos. Treneris – Arnoldas Slušnys;

boksininkas Remigijus KUCHALSKIS – Lietuvos vyrų čempionate (svorio kategorija iki 64 kg) iškovojo III v. Treneris Gediminas Kuchalskis;

futbolininkas Audrius TOLIS – Kretingos futbolo klubo “Minija”, dalyvaujančio Lietuvos futbolo II lygos Šiaurės zonos pirmenybėse, naudingiausias žaidėjas. Yra atstovavęs Lietuvos futbolo A lygos klubams – Vilniaus “Žalgiriui”, Marijampolės “Sūduvai”, Klaipėdos “Atlantui”;

krepšininkė Milda LAURECKIENĖ – atstovauja Kretingos moterų krepšinio komandai “Augma”, kuri dalyvauja Lietuvos moterų krepšinio A lygos čempionate; Lietuvos senjorių krepšinio čempionato nugalėtoja ir geriausia komandos žaidėja. Trenerė Birutė Gliaubertaitė;

ledo ritulio žaidėjas Raimundas PUŠKORIUS – geriausias Kretingos ledo ritulio komandos žaidėjas, kartu su komanda “Žemaitijos taurės” varžybose užėmė II v.Atvirajame Liepojos ledo ritulio čempionate su Kretingos veteranų komanda iškovojo II v.;

krepšininkas Gediminas DRUNGYS – nuo 2003 m. – Kretingos rajono vyrų krepšinio rinktinės narys. 2006-2007 m. naudingiausiais komandos žaidėjas. Nuo 2006 m. – komandos kapitonas;

motobolo žaidėjas Renatas ŽIUBRYS – atvirajame Baltarusijos motobolo čempionate kartu su komanda “Milda” užėmė III v.; Europos motobolo čempionate – V v. Treneris Vaclovas Brazdeikis;

stalo teniso žaidėjas Gediminas ŽILYS – Kretingos rajono asmeninių stalo teniso pirmenybių nugalėtojas; Lietuvos stao teniso asociacijos II lygos pirmenybėse dalyvaujančios Kretingos komandos “Sala” lyderis; Lietuvos stalo teniso veteranų pirmenybių dvejetų varžybų III v. laimėtojas; Plungės stalo teniso klubo “Žemaite” taurės varžybų nugalėtojas kartu su Kretingos “Salos” komanda; daugelio Lietuvos miestų ir rajonų rengiamų turnyrų prizininkas;

svarsčių kilnotojas Petras SAVICKIS – 16 kg svarsčio kilnojimo pasaulio rekordininkas – 1 tūkst. 732 kartai per 1 val.; Lietuvos svarsčių (32 kg) kilnojimo čempionate per 90 kg sveriančių atletų grupėje) užėmė III v.; seniūnijų sporto šventėje svarsčių (32 kg) kilnojimo varžybose užėmė II v.

Kaip trenerė visuomenininkė buvo apdovanota Birutė Gliaubertaitė bei masiškiausi sporto klubai – Darbėnų (vadovas Rolandas Juknevičius), Salantų (vadovas Antanas Ruokis) ir Kūlupėnų (vadovas Juozas Mažeika).

Tradiciškai geriausius rajono sportininkus pasveikino rajono meras Valerijonas Kubilius, Savivaldybės administracijos vadovai, Sporto skyriaus vedėjas Nikolajus Gnedojus.