- Apie paukščių gripą Lenkijoje dar neteko girdėti. Nėra laiko skaityti spaudos, žiūrėti žinių. Labai mėgstu paukštieną. Šv. Kalėdoms tradiciškai kepu vištą. Esu girdėjusi, kad tinkamai iškepus ar išvirus paukštieną, joje esantis gripo virusas žūva. Todėl paukštiena tampa visiškai nepavojinga žmogaus organizmui.
Bronė Kaunienė:
- Neauginame vištų. Nepasakyčiau, kad paukštieną ypač mėgčiau. Tačiau, žinoma, vištienos gaminių valgau. Kol kas gripo nebijau, nes esu girdėjusi, kad kepant ir verdant bakterijos mėsoje žūva. Vis dėlto, nors paukščių gripo Lietuvoje dar nėra, gerai pagalvoju, prieš pirkdama vištieną.
Kęstutis Vainora:
- Paukštiena yra svarbi mano maisto raciono dalis. Mėgstu vištienos gaminius ir dažnai juos valgau. Gripas siaučia Lenkijoje, todėl manęs negąsdina. Teko skaityti, kad tinkamai termiškai apdorota paukštiena, net ir buvusi užkrėsta, tampa nepavojinga. Vengiu paukštieną pirkti turguje. Renkuosi jau prekybos centruose iškeptą vištieną.