Pajūrio naujienos
Help
2025 Gegužė
Pi 5121926
An 6132027
Tr 7142128
Ke18152229
Pe29162330
Še310172431
Se4111825
Apklausa

Ar nustebino socialdemokratų Vyriausybės užmojis didinti mokesčius?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Ir merginos nori būti stiprios

  • Audronė PUIŠIENĖ
  • Sportas
  • 2007-10-12

Iš Salantų gimnazijoje veikiančių 55 būrelių pats populiariausias ir geriausiai lankomas - karatė būrelis, kurio užsiėmimus veda karatė treneris Algimantas Piekus.

Salantų gimnazijoje karatė būrelio dauguma - merginos, kurios teigia norinčios būti stiprios.

Galima sakyti, kad Salantuose karatė kovos meno mokosi išskirtinai merginos. Jų būryje – tik vienas kitas vaikinas.

Būrį merginų treniruojantis Algimantas Piekus jau užkariavo salantiškių merginų simpatijas. “Treneris labai draugiškas ir mus supranta”, - tvirtino salantiškės, po keturių mėnesių treniruočių jau užsirišusios geltonuosius karatė diržus.

Karatė treniruotes papildo ir nindzių kovos meno užsiėmimai, kuriuos Salantų gimnazijos mokiniai taip pat noriai lanko.

Salantiškės merginos, treniruotėms aukojusios ir vasaros atostogų laiką, kalbėjo, jog karatė užsiėmimai joms visų pirma suteikia saugumo jausmo, antra, - merginos gerokai pranašesnės jaučiasi per kūno kultūros pamokas.

Karatė kovos meno ne tik Salantų jaunimą mokantis Algimantas Piekus įsitikinęs, jog karatė besitreniruojantys jaunuoliai ir merginos, esant tolygiai fizinio krūvio kaitai, gali sėkmingai atskleisti savo kūrybinius, dvasinius ir fizinius gebėjimus, pasiekti aukštų sportinių rezultatų, ugdyti drąsą ir valią.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas