Futbolo taurę laimėjo „Sanpola-Baltija“

• Diana JOMANTAITĖ
  • 2007-10-02

Savaitgalį mėgėjų futbolo komandos „Sanpola-Baltija“ ir „Virkštininkų dvaras“ susirungė rajono „7x7“ futbolo taurės finale. Nugalėtojų taurė atiteko komandai „Sanpola-Baltija“.

Abi komandos, patekusios į finalą, jautėsi nugalėtojomis. Finalą laimėjusi „Sanpola-Baltija“ – geltonais marškinėliais. Iš kairės pirmoje eilėje: Audrius Tolis, Juozas Kalinauskas, Rimantas Macius, Remigijus Grikšas, Artūras Kačauskas, Ramūnas Grikšas, Artūras Žilinskas, Anerijus Puškorius, Darius Žilys, Mindaugas Ašmontas, Evaldas Jodkonis. Antroje eilėje stovi (iš kairės): Edmundas Navickas, Artūras Bružas, Virginijus Valiukas, Gerimantas Ringys, Rolandas Bružas, Maksimas Melechinas, Julius Prušinskas, Egidijus Žukauskas, Robertas Ringys, Kęstutis Šoblinskas, Marius Valskis, Eugenijus Davidonis, Mindaugas Reinikis, Alfredas Kairys, Remigijus Preikšaitis.

I-ąjį kėlinį komandos sužaidė lygiosiomis - 2:2. „Sanpolai-Baltijai“ po įvartį pelnė Ramūnas Grikšas ir Artūras Žilinskas, „Virkštininkų dvaro“ įvarčius įmušė Robertas Ringys ir Egidijus Žukauskas. Per II-ąjį kėlinį neįmušus nė vieno įvarčio, rungtynės buvo pratęstos.

Po pratęsimo rezultatas liko toks pat, todėl taurės nugalėtoją teko išaiškinti mušant po penkis baudinius. Baudinius „Sanpolai-Baltijai“ įmušė Remigijus Grikšas, Audrius Tolis bei vartininkas Artūras Kačauskas. „Virkštininkų dvaro“ baudinių autoriai – Marius Valskis ir Robertas Ringys.

Varžyboms teisėjavo Gintaras Vosilius ir Vincas Keblys. Rezultatyviausiu žaidėju išrinktas „Virkštininkų dvaro“ komandos narys Robertas Ringys, geriausiu žaidėju tapo tos pačios komandos atstovas Virginijus Valiukas.

Finalininkai buvo apdovanoti medaliais ir suvenyrinėmis taurėmis. „Tai - mėgėjų rungtynės, todėl prizinio fondo neturime. Žaidėjai lošia dėl malonumo, kad turiningai praleistų laisvalaikį“, - sakė Kūno kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Nikolajus Gnedojus.

Rajono „7x7“ futbolo taurės varžybos surengtos antrą kartą, jose žaidė 14 komandų iš Kretingos rajono.