Pajūrio naujienos
Help
2025 Liepa
Pi 7142128
An18152229
Tr29162330
Ke310172431
Pe4111825
Še5121926
Se6132027
Apklausa

Ar pritariate griežtesnei kontrolei Lietuvos-Lenkijos pasienyje?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Nuo birželio 13 dienos Kretingos policijos komisariato Viešosios policijos Viešosios tvarkos skyriaus Viešosios tvarkos ir eismo priežiūros poskyriui vadovauja Tomas Mikelkevičius, prieš tai laikinai dirbęs Operatyvaus valdymo poskyrio viršininku.

Tomas Mikelkevičius, baigęs tuometinės Teisės akademijos pirmąjį kursą, 2000 metais pradėjo dirbti patruliu Klaipėdos vyriausiajame policijos komisariate. Po metų persikėlė į Kretingą, dirbo Kretingos policijos komisariato Kriminalinio skyriaus vairuotoju, vėliau - Kretingos miesto “Lapyno” apylinkės inspektoriumi. Nuo 2003 iki 2004 metų buvo Nusikaltimų tyrimų skyriaus tyrėju, vėliau - Darbėnų nuovados vadovu, Operatyvaus valdymo poskyrio viršininku.

Tomas Mikelkevičius gimė 1980 metais. Trisdešimties neturintis pareigūnas, paklaustas, kaip vertina gana greitą kopimą karjeros laiptais, sakė: “Nedariau ir nedarau tos karjeros. Tiesiog baigiau mokslus ir dirbu savo darbą. Dirbu kaip suprantu, kaip moku. Nėra sunkaus ar lengvo, garbingo ar negarbingo darbo. Pareigos atsakingos - ir viešoji tvarka, ir eismo saugumas”.

Tomas Mikelkevičius teigė esąs įsitikinęs, jog policija “gyva” ne vien statistika - surašytų protokolų, nubaustų pažeidėjų skaičiumi. “Daug svarbiau už statistiką yra tai, kaip mus vertina žmonės. Žinoma, visiems geras nebūsi, nusikalstantiems turi būti nepakantus”,- kalbėjo naujasis poskyrio viršininkas.

Šiam poskyriui vadovavęs Vidmantas Viskontas, Policijos komisariato vadovo Jono Petriko teigimu, jo paties prašymu paskirtas Nusikaltimų tyrimo skyriaus vyresniuoju tyrėju.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas