Pajūrio naujienos
Help
2024 Liepa
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Apklausa

Klaipėdos regione pasirodė netikrų pinigų: ar sugebėtumėte juos atskirti?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Įdiegė “vieno langelio” aptarnavimo principą

  • Audronė PUIŠIENĖ
  • Ekonomika
  • 2007-02-02

Nuo šiol bendrovės Vakarų skirstomieji tinklai (VST) klientai – kretingiškiai ir palangiškiai – bus aptarnaujami “vieno langelio” principu. Bendrovė, investavusi 1,33 mln. litų ir kapitaliai suremontavusi Kretingos skyriaus patalpas, įrengė modernų, šiuolaikinius standartus atitinkantį klientų aptarnavimo centrą.

Bendrovės VST Kretingos skyriaus klientų aptarnavimo centro atidarymo iškilmių juostelę perkirpo (centre iš kairės): bendrovės VST skyrių valdymo ir elektros tiekimo tarnybų direktorius Aidas Ignatavičius, Kretingos rajono savivaldybės meras Valerijonas Kubilius, bendrovės VST Kretingos-Palangos skyriaus viršininkas Ramūnas Korsakas.

“Klientui nebereikės blaškytis po kabinetus ir ieškoti žmogaus, galinčio padėti išspręsti vieną ar kitą problemą. Visa reikiama informacija klientams bus suteikiama operatyviai, profesionaliai ir vienoje vietoje”, - per klientų aptarnavimo centro atidarymo iškilmes kalbėjo bendrovės VST Kretingos-Palangos skyrių viršininkas Ramūnas Korsakas.

Klientų aptarnavimo centre dirbs 9 specialistai. Tai – patyrę ir profesionalūs darbuotojai, sukaupę žinių ir išmanantys bendravimo su klientais ypatybes.

Į klientų aptarnavimo centrą užsukę gyventojai arba įmonių atstovai galės sudaryti elektros energijos pirkimo-pardavimo sutartis, deklaruoti apskaitos prietaisų duomenis, užregistruoti gedimus. Naujiems elektros energijos vartotojams centre bus išduodamos techninės sąlygos, juos konsultuos specialistai.

Kaip teigė Ramūnas Korsakas, VST Kretingos skyriuje kasdien apsilanko nuo 30 iki 50 klientų.

Skyriuje iš viso dirba 73 darbuotojai – inžinieriai, specialistai, kurių dauguma – kretingiškiai.

Modernūs bendrovės VST klientų aptarnavimo centrai jau veikia Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Tą pačią dieną, kaip ir Kretingoje, klientų aptarnavimo centras buvo atidarytas Kaišiadoryse. Tokius centrus šiais metais planuojama atidaryti Pakruojyje bei Gargžduose.

Kretingos klientų aptarnavimo skyriuje dirbs 9 darbuotojai: 6 – aptarnavimo salėje ir 3 – šalia įrengtuose kabinetuose. Klientai bus aptarnaujami “vieno langelio” principu.

“Dėmesys klientams, sklandi komunikacija ir aptarnavimo kokybė – ypatingai svarbūs kiekviename versle. Tai – verslo sėkmės garantas, - per klientų aptarnavimo centro atidarymą Kretingoje kalbėjo bendrovės VST skyrių valdymo ir elektros tiekimo tarnybų direktorius Aidas Ignatavičius. – Tikimės, kad modernus klientų aptarnavimo centras pateisins klientų lūkesčius. Gerinsime klientų aptarnavimo kokybę, kad pateisintume modernios, į klientus orientuotos ir atsakingos įmonės vardą”.

Kelti klientų aptarnavimo kultūrą – strateginis bendrovės VST tikslas. Siekdama jo bendrovė kasmet investuoja į elektros tinklo modernizavimą, klientų aptarnavimo centrų rekonstrukciją bei darbuotojų mokymą. Per praėjusius metus bendrovė investavo daugiau negu 138 mln. Lt.

Bendrovė VST skirsto ir tiekia elektros energiją Vakarų Lietuvai ir elektros energija aprūpina beveik 700 tūkst. klientų.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas