Pajūrio naujienos
Help
2024 Liepa
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Apklausa

Ar kandidatams į valstybių prezidentus turėtų būti taikomas maksimalaus amžiaus cenzas?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Vienarankė senutė nuo užpuoliko apsigynė kirviu

  • Genė DRUNGILIENĖ
  • Teisėtvarka
  • 2007-01-26

Sužeistas salantiškis P.D. ligoninėje vaduojasi mirtimi, o E.G. bando susivokti, kas trečiadienio vakarą įvyko jos namuose.

Aštuoniasdešimt šešerių metų salantiškės teigimu, apie šeštą valandą vakaro į jos butą, esantį daugiabučiame name, įsibrovė dvidešimčia metų už ją jaunesnis to paties miesto gyventojas P.D. Parvertęs moterį ant lovos, jos tikinimu, vyriškis bandė ją išžaginti. Išsivadavusi iš užpuoliko, garbaus amžiaus moteris sugriebė kirvį. Gindamasi nuo ją užpuolusio salantiškio, E.G. smogė jam kirviu. Vėliau medikai vyriškiui diagnozavo daugybines pjautines ir kirstines viso kūno žaizdas.

Greitąją medicinos pagalbą sužeistam vyriškiui iškvietė užpultos moters kaimynė. Tačiau vyriškis spėjo smarkiai nukraujuoti.

Ligoninėje prie sužaloto vyriškio budėjo policijos pareigūnai, tikėdamiesi jį apklausti. Tačiau vyriškio sveikatos būklei pablogėjus jis buvo išvežtas į Klaipėdos ligoninės reanimacijos skyrių. Kaip vakar „Pajūrio naujienoms“ sakė policijos Nusikaltimų tyrimo skyriaus viršininkas Nerijus Japertas, P.D. sveikatos būklė yra sunki, todėl jo apklausti neįmanoma.

Garbaus amžiaus moteris vakar policijai taip pat ne ką tegalėjo papasakoti – ji vis dar buvo išsigandusi ir ne visa prisiminė.

E.G. turi tik vieną ranką, tačiau tai jai nesutrukdė apsiginti. Moteris neseniai buvo grįžusi iš ligoninės, kur ilgą laiką gydėsi. Ji gyvena viena, tačiau ją prižiūrėti ateina giminaitė.

P.D. taip pat yra vienišas. Jis gyvena netoli užpultosios moters. Vyriškis yra buvęs teistas, buvo mėgėjas išgerti, tačiau problemų salantiškiams nekėlė.

Pasak salantiškių, pas E.G. dažnai užeidavo išgerti mėgstančių žmonių. Pas moterį ateidavo ir P.D. Kaimynų teigimu, prieš porą metų vyriškis jau yra buvęs sužeistas tos pačios moters – taip pat kirviu.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas