Ar pritariate, kad centrinis Kretingos miesto stadionas būtų pavadintas Šaulių stadionu?

Boksininkų pergalės

• Sportas
  • 2013-03-22

Tauragėje įvykusiose Lietuvos jaunių bokso pirmenybėse tarp rajonų sėkmingai pasirodė Kretingos sporto mokyklos auklėtiniai, treniruojami Aivaro Balsio, - jie iškovojo 4 įvairių spalvų medalius.

Kretingos sporto mokyklos boksininkai, trenerio Aivaro Balsio (centre) auklėtiniai, pelnę medalius: (iš kairės) Valdas Kidykas, Julius Jonušas, Simonas Šeštokas ir Andrius Leksas.

Pirmą vietą ir aukso medalį pelnė svorio kategorijoje iki 60 kg kovojęs Julius Jonušas. Antrąsias vietas užėmė: svorio kategorijoje iki 57 kg – Valdas Kidykas, svorio kategorijoje iki 75 kg – Simonas Šeštokas. Svorio kategorijoje iki 50 kg trečias buvo Andrius Leksas.

Anot vaikinų trenerio, šie pasiekimai – bendrų pastangų per treniruotes rezultatas.