Pajūrio naujienos
Help
2019 Kovas
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Orų prognozė
Dieną6°C debesuotumas 2 %
Naktį2°C debesuotumas 36 %
Apklausa

Ar esate patenkinti Savivaldybės valdžios rinkimų rezultatais?ū

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Premija „Šviesos taku 2018“ šiemet įteikta abiturientui Gediminui Ruginiui.

Baigiantis mokslo metams Vydmantų gimnazijoje tradiciškai įvertinti olimpiadų prizininkai ir geriausiai besimokę vaikai. Tačiau per šventę sveikinimai ir padėkos skambėjo ne tik jiems. Kartu su moksleiviais apdovanojimus atsiėmė ir jų tėvai.

Šventė prasidėjo lietuvių kalbos mokytojos Ievos Latakienės režisuota poetine kompozicija „Laiko nesustabdysi“, kurią atliko gimnazijos mokinės. „Gyvename tokiu laikotarpiu, kai visur skubame, neturime laiko, kai kuriems nelieka laiko net ir namų darbams. O šie, mūsų gabūs mokiniai, atranda laiko ir mokslams, ir namų darbams, jie turi tikslą ir jo siekia“, – kalbėjo I. Latakienė.

Šiemet Vydmantų gimnazijoje iš viso apdovanoti 33 mokiniai. „Sako, viščiukus skaičiuoja rudenį, o mes viščiukus skaičiuojam pavasarį. Iš tiesų,tai yra gabiausių mokinių, mokytojų ir tėvų, kurie padėjo pasiekti puikių rezultatų, pagerbimas“, – sakė mokyklos direktorė Rasa Stonkuvienė.

Šiemet išskirtine premija apdovanotas ir pats gabiausias, aktyviausias mokyklos gimnazistas, dvyliktokas Gediminas Ruginis. „Trijų olimpiadų laimėtojas, „Tūkstantmečio vaikų“ dalyvis, puikiai besimokantis, tarptautinių mainų programoje dalyvavęs, ją pats susiradęs ir pats ieškojęs, besidomintis ekonominiu raštingumu, sportuojantis, aktyvus, mokykloje matomas žmogus“, – dvyliktoko pasiekimus vardijo direktorė. Abiturientui įteikta stiklinė statulėlė bei piniginė premija.

Po apdovanojimų moksleiviai kartu su mokyklos direktore Rasa Stonkuviene sustojo bendrai nuotraukai.

Gimnazijos direktorė pastebėjo, kad šiemet tarp geriausiųjų – mažai gimnazistų, didžioji dalis apdovanotųjų – pradinių klasių moksleiviai. Pavaduotoja Bronė Kietelytė svarstė, kad apdovanotų gabių vaikų galėtų būti ir daugiau, tačiau kai kuriems pritrūksta motyvacijos. „Yra mokinių, kurių akys spindi, jie puikiai mokosi ir to nesigėdija, didžiuojasi. Tačiau yra ir tokių, kuriems trūksta labai nedaug, bet jie daugiau ir nesistengia, nenori. Tokia paauglystė“, – paaiškino B. Kietelytė.

Premijos laureatas G. Ruginis sakė, kad stengtis ir tobulėti moksluose jį labiausiai motyvuoja mokytojai. „Jeigu yra geras ir motyvuojantis mokytojas, jis gali net ir su galbūt mažiau gabiu žmogumi nuveikti didelių darbų“, – mintimis dalinosi abiturientas.

Mokinius pasveikino Vydmantų seniūnas Rimvydas Šakinis, savo svajonių siekti linkėjo parapijos klebonas Karolis Petravičius, koncertavo Kretingos meno mokyklos smuikininkų ansamblis, jo vadovė – Dalia Pocienė, koncertmeisterė Rita Pukelytė-Retkienė.

Erika ALONDERYTĖ


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas