Pajūrio naujienos
Help
2017 Gruodis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Orų prognozė
Dieną0°C debesuotumas 3 %
Naktį-2°C debesuotumas 17 %
Apklausa

Metų žmogaus 2017 rinkimai

Edvardas STALMOKAS
Antanas BLUŽAS
Petras RUDYS
Aurimas RAPALIS
Ieva GARJONIENĖ
Arūnas MAŽONIS
Robertas LAPINSKAS
Bronius LAZDAUSKAS
Gvidonas NAVICKAS
Margarita LIZDENYTĖ
Kęstutis BERTAŠIUS
Auksė ANTULIENĖ
Apklausa

Šiemet Lietuvą paliko 56 tūkst. gyventojų. Ar Lietuva galutinai išsivažinės?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Šeštadienį 13.42 val. trys automobiliai susidūrė kelyje Šiauliai-Palanga, ties posūkiu į Dupulčius. Transporto priemonės buvo šitaip sumaitotos, kad faktas, jog jame buvę žmonės liko gyvi, kone prilygsta stebuklui.

BMW automobilio vairuotojui iš sumaitotos transporto priemonės prireikė ugniagesių pagalbos.

Eismo įvykis nutiko apie 13.40 val. Automobilis „Citroen“, kurį vairavo 1937 m. gimęs kretingiškis, nereguliuojamoje sankryžoje sukdamas nepraleido priešpriešiais, Kretingos link, važiavusio BMW. Šį automobilį vairavo 1996 m. gimęs karteniškis.

Automobiliams susidūrus, „Citroen“ atsitrenkė į ta pačia kryptimi važiavusį „Lexus“, kurio vairuotojas nenukentėjo.

BMW ir „Citroen“ vairuotojams, kurie liko nepraradę sąmonės, išvaduoti iš sumaitotų automobilių prireikė ugniagesių pagalbos – jie išlaisvinti, panaudojus hidraulinę įrangą. Pirminiais duomenimis, „Citroen“ vairuotojui diagnozuota politrauma, BMW vairuotojui – kairės mentės lūžis, šonkaulio ir čiurnos lūžiai. Greitosios medicinos pagalbos prireikė ir automobilio „Citroen“ keleiviui.

Vakar „Pajūrio naujienoms“ pasiteiravus apie vairuotojų būklę, Klaipėdos universitetinės ligoninės vyriausiasis gydytojas Vinsas Janušonis teigė, kad jų gyvybėms grėsmės nėra, jiems atliktos operacijos, tad gydymas ligoninėje tęsiamas toliau.

Po susidūrimo su BMW automobilis „Citroen“ (priekyje) dar rėžėsi ir į automobilį „Lexus“, kuris nuvažiavo nuo kelio.

Pirminiais duomenimis, visi vairuotojai per eismo įvykį buvo blaivūs, tad tyrimą pradėję policijos pareigūnai nesiryžo iš anksto vertinti, dėl kieno kaltės įvyko nelaimė.

Dėl eismo įvykio beveik 4 val. buvo apribotas eismas keliu Šiauliai-Palanga, o kurį laiką eismas buvo iš viso uždarytas.

Netoli nelaimės vietos gyvenantys žmonės „Pajūrio naujienoms“ išreiškė nuomonę, kad sankryžoje, sukant į Klibių pusę, sudėtinga pastebėti artėjantį automobilį, nes jį gali užstoti įkalnė.

Tą pačią dieną eismo įvykis nutiko ir Kretingoje, Kęstučio g. – čia 1978 m. gimęs vairuotojas, automobiliu „Volvo s80“ važiuodamas atbuline eiga, partrenkė 1937 m. gimusią palangiškę.

Moteriai diagnozuotas rankos stipinkaulio lūžis, ji gydosi ambulatoriškai. Vairuotojas buvo blaivus.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas