Kretingos vyrų rinktinė sužaidė paskutines pirmojo rato RKL rungtynes su Kauno rajono ,,Tornado-Diremta“ (2 pergalės, 11 pralaimėjimų) ir jai nusileido 62:75. Pirmajame kėlinyje vyko arši kova ir nė vienai komandai nepavyko įgyti didesnio pranašumo, o baigiantis kėliniui svečiu pelnytas tritaškis leido jiems išsiveržti į priekį 16:18.

Antrojo kėlinio metu kretingiškiams pavyko įgyti 3 taškų persvarą, bet baigiantis kėliniui po varžovų pataikyto tritaškio rezultatas tapo lygus 33:33. Trečiajame kėlinyje po greitos atakos svečiai buvo įgiję ir 8 taškų persvarą (44:52), tačiau baigiantis kėliniui po Henriko Lubino dvitaškio kretingiškiams pavyko sumažinti varžovų persvarą iki 3 taškų. Ketvirtąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo svečiai ir įpusėjus žaidimui padidino savo persvarą iki 9 taškų (55:64), kurio kretingiškiams per likusį laiką sumažinti nepavyko, ir leido varžovams iškovoti antrąją pergalę.

Šiose varžybose Kretingai taškus pelnė: Martynas Airošius – 17, Ramūnas Strazdauskas – 12, Steponas Markus – 9, Vaidas Ruzgaila – 5, Marius Vaitkus, Gediminas Drungys ir Linas Narkus - po 4, Vytautas Šližius – 3, Kęstutis Monkus ir Henrikas Lubinas - po 2. Komandai taip pat atstovavo Vilius Bruzdeilinas ir Marius Lukšas.

Artimiausias varžybas namuose Kretingos ,,Kretinga“ žais gruodžio 14 dieną su Raseinių ,,Rasais“ (9 pergalės, 4 pralaimėjimai), o gruodžio 15 dieną išvykoje susitiks su Klaipėdos LCC tarptautinio universiteto krepšininkais (6 pergalės, 7 pralaimėjimai).