Ar praneštumėte apie narkotikų vartojimą anonimiškai tel. 8 700 60777?

Geriausi - daujotukai

• Sportas
  • 2012-12-11

Baigėsi Kretingos rajono bendrojo lavinimo mokyklų berniukų, gimusių 1999 m. ir jaunesnių, mažojo futbolo pirmenybės. Jose dalyvavo 7 ugdymo įstaigų komandos. Pirmoji vieta atiteko Marijono Daujoto pagrindinės mokyklos futbolininkams.

Mažojo futbolo pirmenybių finalininkai

Finale daujotukai dėl I vietos susitiko su Pranciškonų gimnazijos komanda. Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių išryškėjo M.Daujoto pagrindinės mokyklos komandos pranašumas ir ji pirmąjį kėlinį laimėjo 3:0. Antrajame kėlinyje Pranciškonų gimnazijos futbolininkams varžovų palaužti nepavyko – finalas pasibaigė rezultatu 8:0 M.Daujoto pagrindinės mokyklos naudai. Edvinas Girdenis savo mokyklai pelnė 4 įvarčius, du įmušė Rokas Šypalis, po vieną – Vaidotas Gedvilas ir Paulius Drungilas. Dėl III vietos varžybose susikovė Salantų gimnazijos ir Vydmantų vidurinės mokyklos komandos. Išsiaiškinti nugalėtojo per du kėlinius nepavyko – žaidimas pasibaigė lygiosiomis 2:2. Į salantiškių vartus po vieną įvartį įmušė Giedrius Jurkus ir Justas Vizgirdas, į vydmantiškių – Mantas Kalašnikovas ir Vytaras Jasas. Po 7 metrų baudinių stipresni pasirodė Salantų gimnazijos futbolininkai – jie įmušė 3 baudinius.

Į kovą dėl V vietos stojo Kartenos vidurinės ir Simono Daukanto pagrindinės mokyklos komandos. Pirmąjį kėlinį futbolininkai baigė lygiosiomis – 3:3. Tačiau antrajame kėlinyje sėkmė lydėjo Simono Daukanto pagrindinės mokyklos futbolininkus – varžybas jie pabaigė rezultatu 9:5.

Rezultatyviausiai šiose rungtynėse žaidė Donatas Anužis – saviškiams jis pelnė 7 įvarčius, dar po vieną įmušė Domantas Žilinskas ir Evaldas Kalinauskas. Karteniškiams po du įvarčius padovanojo Karolis Kupšys ir Lukas Kniūkšta.

Prieš prasidedant finalinėms rungtynėms, komandos žaidė dviejuose pogrupiuose. Pogrupyje A varžėsi Salantų, Pranciškonų ir Darbėnų gimnazijos bei Simono Daukanto pagrindinė mokykla. Grupės varžybose, kurios įvyko Salantuose, I vietą užėmė Pranciškonų gimnazijos komanda, likusias vietas pasidalino salantiškiai, Simono Daukanto pagrindinės mokyklos, Darbėnų gimnazijos futbolininkai.

B grupėje stipriausi buvo Marijono Daujoto pagrindinės mokyklos žaidėjai, antri liko vydmantiškiai, treti – karteniškiai.