Praėjusį savaitgalį RKL “Kretingos“ vyrų rinktinė sužaidė dvejas varžybas ir abejose iškovojo pergales. Tai buvo jau trečioji iš eilės Kretingos vyrų pergalė.

Penktadienį namų aikštėje 77:71 (18:12, 21:16, 22:18, 16:25) mūsiškiai nugalėjo vienus iš Regionų krepšinio lygos (RKL) A diviziono lyderių - Telšių ,,Telšius“ (7 pergalės, 4 pralaimėjimai) ir iškovojo antrąją pergalę.

Rungtynes nuo pat pirmųjų susitikimo sekundžių geriau pradėjo ,,Kretinga“ ir įpusėjus kėliniui po Martyno Airošiaus dvitaškio pirmavo 12:4, o po I kėlinio rezultatas buvo 18:12. Baigiantis II kėliniui po Gedimino Drungio perimto kamuolio ir po to sekusios greitos atakos kėlinio pabaigoje kretingiškiai įgijo ir 13 taškų persvarą (39:26). Trečiajame kėlinyje Žemaitijos sostinės atstovai bandė sumažinti šeimininkų persvarą, tačiau Kęstučio Monkaus ir Vytauto Šližiaus tritaškiai baigiantis III kėliniui padidino kretingiškių laimėjimą iki didžiausios – 15 taškų - persvaros (61:46). Ketvirtajame kėlinyje Roko Danieliaus vedamiems telšiškiams pavyko sumažinti šeimininkų persvarą iki 5 taškų (69:64), tačiau tiksliau kėlinio pabaigą sužaidę kretingiškiai šventė antrąją pergalę šių metų RKL.

,,Kretingai“ taškus pelnė: Gediminas Drungys (6/8 dvitaškiai, 7 rez. perdavimai) – 19, Martynas Airošius – 14, Marius Vaitkus ir Vaidas Ruzgaila - po 9, Linas Narkus (10 atk. kamuolių) – 8, Kęstutis Monkus, Vytautas Šližius ir Marius Lukšas - po 5, Steponas Markus – 3, komandai taip pat atstovavo Henrikas Lubinas, Karolis Katauskas ir Simonas Mažionis.

Sekmadienį ,,Kretingos“ vyrai išvykoje 62:66 (15:17, 17:17, 16:22, 14:10) palaužė Kauno ,,Radijas Tau – Vertigo“ (3 pergalės, 9 pralaimėjimai) komandos pasipriešinimą. Rungtynes sėkmingiau pradėjo aikštės šeimininkai, kurie pirmųjų 3 minučių atkarpą laimėjo 0:7 ir iš karto įgijo persvarą, bet po tolimo Gedimino Drungio tritaškio kartu su sirena kretingiškiai pirmą kartą šiame susitikime išsiveržė į priekį 17:15. Antrajame kėlinyje tai viena, tai kita komanda turėjo minimalų pranašumą, kelis kartus rezultatas buvo lygus, bet kėlinio pabaigoje kretingiškiai susigrąžino po I kėlinio turėtą dviejų taškų persvarą, o III kėlinį tritaškiu užbaigęs Vytautas Šližius leido kretingiškiams įgyti 8 taškų pranašumą (56:48). Ketvirtajame kėlinyje likus 24 sekundėms iki susitikimo pabaigos šeimininkai pavojingai priartėjo iki 2 taškų (62:60), tačiau šaltakraujiškai Mariaus Vaitkaus mesti baudų metimai ir nesėkmingai pasibaigusi kauniečių ataka leido „Kretingos“ komandai iškovoti dar vieną pergalę.

Kretingos ,,Kretinga“: Marius Vaitkus (13/15 baudų, 8 išprovokuotos pražangos, 22 naud. balai) – 17, Gediminas Drungys (9 atk. kamuoliai) – 13, Ramūnas Strazdauskas (16 atk. kamuolių, 27 naud. balai) – 12, Martynas Airošius – 9, Vytautas Šližius – 6, Vaidas Ruzgaila – 4, Kęstutis Monkus (8 atk. kamuoliai, 3 per. kamuoliai) – 3, Linas Narkus – 2, komandai taip pat atstovavo: Vilius Bruzdeilinas, Steponas Markus, Marius Lukšas ir Henrikas Lubinas.

Artimiausias varžybas Kretingos ,,Kretinga“ žais gruodžio 6 dieną 19 valandą su Kauno rajono ,,Tornado-Diremta“(1 pergalė, 11 pralaimėjimų), kuriomis ir užbaigs šių metų Regionų krepšinio lygos pirmąjį ratą.