Praėjusį savaitgalį Regionų krepšinio lygoje (RKL) Kretingos vyrų rinktinė „Kretinga“ sužaidė dvejas varžybas su Neringos ,,Kuršiais“ ir Šiaulių ,,Saulė-Šiauliai“ komandomis. Šeštadienį Kretingos vyrų rinktinė iškovojo pirmąją pergalę.

„Kretingos“ vyrų krepšinio rinktinė, treniruojama Arimanto Mikaločiaus (stovi pirmas iš kairės), sezoną tęs pasipuošusi nauja apranga.

Penktadienį ,,Kretinga“ išvykoje 91:73 (22:17, 21:21, 19:19, 29:16) pralaimėjo prieš Neringos ,,Kuršius“ (3 pergalės, 7 pralaimėjimai). Pirmajame kėlinyje po 6 iš eilės Gedimino Drungio taškų rezultatas buvo lygus (6:6), bet baigiantis kėliniui po varžovų komandos lyderio Manto Tomaševičiaus metimų varžovai įgijo septynių taškų persvarą, kurią gaudžiant sirenai sumažino mūsiškio gynėjo Mariaus Vaitkaus dvitaškis. Šiose varžybose Kretingos vyrų rinktinė su varžovais lygiai kovėsi 3 kėlinius, tačiau IV kėlinio pabaigoje greitos atakos leido varžovams įgyti 18 taškų persvarą, kurią jie išlaikė iki susitikimo pabaigos.

Šiose varžybose Kretingos ,,Kretingai“ taškus pelnė: Gediminas Drungys (7 atk. kamuoliai, 4 rez. perdavimai, 3 per. kamuoliai, 24 naud. balai) - 19, Marius Vaitkus - 15, Martynas Airošius (3 per. kamuoliai) - 14, Ramūnas Strazdauskas ir Vytautas Šližius - po 6, Linas Narkus - 5, Vaidas Ruzgaila - 4, Kęstutis Monkus ir Vilius Bruzdeilinas - po 2, komandai taip pat atstovavo Henrikas Henrikas Lubinas, Marius Lukšas ir Karolis Katauskas.

Šeštadienį Kretingos ,,Kretinga“, savo aikštėje 74:65 (27:20, 21:11, 7:16, 19:18) palaužusi Šiaulių komandą ,,Saulė-Šiauliai“ (1 pergalė, 9 pralaimėjimai), pasiekė pirmąją sezono pergalę. Šiose varžybose puikiai dėl atšokusių kamuolių kovoję „Kretingos“ krepšininkai nuo pat pirmųjų minučių įgijo dviženklį pranašumą, o baigiantis II kėliniui po Mariaus Vaitkaus baudos metimo pirmavo didžiausia - 20 taškų - persvara (48:28). Po pertraukos „Kretingos“ komanda III kėl. pralaimėjo rezultatu 7:16 ir leido varžovams sumažinti savo persvarą iki 8 taškų (55:47). Ketvirtąjį kėlinį taip pat sėkmingiau pradėjo šiauliečiai ir po Mindaugo Ritikio dvitaškio svečiai sumažino kretingiškių pranašumą iki 4 taškų (55:51). Tačiau įpusėjus IV kėl. du svarbius tritaškius pataikė Marius Vaitkus bei Martynas Airošius ir „Kretingos“ krepšininkai susigrąžino dviženklę persvarą (67:54), o varžovai nebesugebėjo jos sumažinti ir leido kretingiškiams iškovoti pirmąją pergalę. Šį savaitgalį į Kretingos komandos gretas sugrįžo Martynas Airošius, o taip pat debiutavo ir komandos trenerio asistentas Vytautas Šližius.

Kretingos ,,Kretinga“: Gediminas Drungys (8/11 dvitaškiai, 7 atk. kamuoliai, 4 rez. perdavimai, 5 klaidos, 29 naud. balai) - 22, Martynas Airošius (6 atk. kamuoliai, 7 klaidos) - 17, Marius Vaitkus (3 rez. perdavimai) - 14, Vaidas Ruzgaila - 11, Kęstutis Monkus (7 atk. kamuoliai, 2 per. kamuoliai) ir Linas Narkus (8 atk. kamuoliai, 3 klaidos) - po 3, Ramūnas Strazdauskas (3 rez. perdavimai), Vytautas Šližius (6 atk. kamuoliai, 3 rez. perdavimai) - po 2, komandai atstovavo ir Vilius Bruzdeilinas, Karolis Katauskas, Marius Lukšas, Henrikas Lubinas.