Ar praneštumėte apie narkotikų vartojimą anonimiškai tel. 8 700 60777?

Vis dar pergalių Regionų krepšinio lygoje (RKL) nepavyksta iškovoti Kretingos vyrų rinktinei ,,Kretinga“, treniruojamai Arimanto Mikaločiaus.

„Kretingos“ krepšininkų apšilimo momentas prieš varžybas

Penktadienį ,,Kretinga“ namuose 53:75 (13:16, 13:17, 17:21, 10:21) pralaimėjo prieš lygos lyderius - Trakų KK ,,Trakai“ (6 pergalės ir nė vieno pralaimėjimo). Sėkmingai gynyboje žaidę ir taikliai iš dviejų taškų zonos atakavę „Kretingos“ krepšininkai, įpusėjus I kėliniui, pirmavo 6 taškais, tačiau svečiai nepasimetė ir po dviejų kėlinių sugebėjo įgyti 7 taškų persvarą (26:33). Trečiajame kėlinyje kretingiškiai toliau neleido pabėgti Trakų KK ,,Trakai“, o didesnę persvarą varžovai susikrovė įpusėjus IV kėliniui, kada Trakų KK ,,Trakai“ surengė spurtą ir likus 3 minutėms iki varžybų pabaigos padidino savo pranašumą iki 23 taškų, o „Kretingos“ komandai skirtumo per likusias minutes sumažinti nebepavyko.

Šiose varžybose „Kretingai“ taškus pelnė: Gediminas Drungys (7 atk. kamuoliai, 6 rez. perdavimai) - 12, Vaidas Ruzgaila (4/6 dvitaškiai) - 9, Linas Narkus ir Ramūnas Strazdaukas - po 8, Kęstutis Monkus - 7, Steponas Markus - 6, Marius Vaitkus – 3; komandai taip pat atstovavo Karolis Katauskas, Valdas Raudonis ir Henrikas Lubinas.

Nesėkmingai susiklostė ir šeštadienio susitikimas išvykoje su taip pat pergalių neiškovojusiais Panevėžio ,,Bangenės-Aiveros“ (5 pralaimėjimai) krepšininkais, kuriems nusileista rezultatu 71:48 (15:16, 17:11, 23:6, 16:15). Šiose varžybose ,,Kretinga“, pataikiusi vos 7 dvitaškius, lygiai su varžovais kovojo du kėlinius, tačiau III kėlinyje varžovai daugiau negu 6 minutes neleido pelnyti „Kretingos“ komandai taškų ir patys spurtavę 18:0 įgijo 23 taškų persvarą (27:50), kurią išlaikė iki susitikimo pabaigos ir iškovojo pirmąją pergalę.

,,Kretingai“ taškus pelnė: Karolis Katauskas - 11, Marius Vaitkus (5/6 baudos, 4 kl.) ir Steponas Markus (9 atk. kamuoliai) - po 8, Vaidas Ruzgaila - 6, Kęstutis Monkus (3 rez. perdavimai, 4 kl.) - 5, Ramūnas Strazdaukas (9 atk. kamuoliai, 4 kl.) ir Henrikas Lubinas po - 4, Gediminas Drungys – 2.

„Kretingos“ komandai abiejuose šio savaitgalio susitikimuose negalėjo padėti rezultatyviausias šio sezono žaidėjas Martynas Airošius, vidutiniškai pelnantis 21,8 taško.

Penktadienį, lapkričio 16 dieną, Kretingos ,,Kretinga“ išvykoje susikaus su Kuršėnų ,,Grafų baldais-Kristalu“ (4 pergalės ir 2 pralaimėjimai), o lapkričio 17 dieną namuose, Sporto mokyklos salėje, kovos su Alytaus ,,Savanorio“ (4-2) komanda - šių varžybų pradžia 16 val.