Kretingos sunkiaatlečių medaliai

• Audronė PUIŠIENĖ
  • 2012-10-30

Kretingos sunkiaatlečiai, treniruojami Arvydo Bušecko, sėkmingai pasirodė Lietuvos sunkiosios atletikos atskirų veiksmų čempionate. „Nors medalius pelnė ne visi atletai, vaikinai startavo pagal savo galimybes – jų varžovai buvo suaugę vyrai, gerokai vyresni sportininkai, turintys ir daugiau jėgos, ir patirties“, - taip savo auklėtinių rezultatus komentavo treneris.

Treneris Arvydas Bušeckas (priekyje) su savo auklėtiniais (iš kairės): Rimu Bartašiumi, Roku Bieliausku, Adomu Kriaučiūnu.

Geriausiai sekėsi 69 kg svorio kategorijoje besivaržančiam Mantui Vitkauskui, kuris šiemet jau atstovauja Klaipėdos universitetui. Šį sportininką nuo rugsėjo pradėjo treniruoti ir Bronius Vyšniauskas, o į treniruotes Kretingoje Mantas sugrįžta savaitgaliais.

Čempionate M.Vitkauskas išrovė 110 kg, išstūmė 135 kg ir abiejose rungtyse užėmė I v.

Dar vieną medalį pelnė Rokas Bieliauskas (gimęs 1994 m.), kuris nuo šiol mokosi Kretingos technologijos ir verslo mokykloje: jis svorio kategorijoje iki 77 kg išrovė 108 kg ir šioje rungtyje užėmė III v. Kiek kukliau sekėsi stūmimo rungtyje – Rokas, išstūmęs 136 kg, užėmė IV v.

Šiame čempionate taip pat startavo Marijono Daujoto vidurinės mokyklos mokiniai Adomas Kriaučiūnas (svorio kat. iki 77 kg) ir Rimas Bartašius (svorio kat. 62 kg), gimę 1996 m.

A.Kriaučiūnas, išrovęs 105 kg ir išstūmęs 125 kg, abiejose rungtyse užėmė VI vietas, o R.Bartašius, išrovęs 75 kg, buvo penktas, o stūmimo rungtyje su 95 kg - ketvirtas.

„Pabuvę šiame čempionate vaikinai pamatė savo galimybes, atsirado motyvacija įveikti varžovus“, - čempionato naudą įvardino A.Bušeckas.

Artimiausiu metu sunkiaatlečių laukia Marijono Daujoto taurės varžybos, kurios įvyks lapkričio 16 dieną.